20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 920 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, růžový, váha 3 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 159 Kč
s kódem
2 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, krémový, váha 5,5 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 399 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, světle modrý, váha 3 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 159 Kč
s kódem
2 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, světle šedý, váha 3 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 159 Kč
s kódem
2 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, tmavě šedý, váha 5,5 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 399 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, světle šedý, váha 5,5 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 399 Kč
s kódem
2 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, tmavě šedý, váha 3 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 159 Kč
s kódem
2 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Pikler trojúhelník Montessori
Z borovicového dřeva, šedý, 61x112 cm, výška 94 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 191 Kč
s kódem
3 989 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Balanční deska Montessori
Z borovicového dřeva, modrá/v přírodní barvě, 80x30 cm, výška 18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Houpačka Montessori
S polštářem, z borovicového dřeva, bílá/béžová, 39x75 cm, výška 38 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 695 Kč
s kódem
3 369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Senzorická dráha Montessori
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 10x408 cm, výška 5 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 975 Kč
s kódem
3 719 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Pikler trojúhelník Montessori
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 60x60 cm, výška 60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 007 Kč
s kódem
2 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Pěnové hřiště Montessori
Sametové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 4 ks, béžové, 45x193 cm, výška 30 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 807 Kč
s kódem
3 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Houpačka Montessori
S polštářem, z borovicového dřeva, bílá/růžová, 39x75 cm, výška 38 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
2 615 Kč
s kódem
3 269 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Balanční deska Montessori
Z borovicového dřeva, šedá/v přírodní barvě, 80x30 cm, výška 18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 599 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Houpačka Montessori
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 39x75 cm, výška 38 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 943 Kč
s kódem
2 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Dětská houpačka
Nosnost 50 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 711 Kč
s kódem
3 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Dětská houpačka
Nosnost 25 kg
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 231 Kč
s kódem
2 789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Dětská houpačka
Nosnost 50 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 711 Kč
s kódem
3 389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Dětská houpačka
Nosnost 25 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 231 Kč
s kódem
2 789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Dětská houpačka
Nosnost 25 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 231 Kč
s kódem
2 789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Dětská houpačka
Nosnost 25 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 231 Kč
s kódem
2 789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Dětská zavinovačka
Bílá, z materiálu bouclé, 45x80 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 639 Kč
s kódem
2 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bonami Extra -20%
-25% v aplikaci
Meowbaby
Dětská zavinovačka
Slonovinová, s beránkem, 45x80 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 639 Kč
s kódem
2 049 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě zelené, 135x200 cm
(59)
Skladem
583 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
-20 % s kódem
Novinka
RIG-TIG
Kávovar Foodie
Světle modrý, na filtrovanou kávu, plastový, objem 400 ml, příkon 700 W
Skladem
Poslední kousky
1 273 Kč
s kódem
1 591 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Rosa
ø 24 cm, kov
(203)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Majestice
26 x 15 cm, kov
(143)
Skladem
431 Kč
s kódem
539 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Cora
26 x 25 cm, kov
(63)
Skladem
535 Kč
s kódem
669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Jen na Bonami
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Jeweline
ø 24 cm, kov
(128)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Oxford Denim
Bavlněná, modrá
(676)
Skladem
455 Kč
s kódem
569 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Lotus
ø 24 cm, kov
(196)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Hrnky v sadě Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Skladem
599 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
S vůní bergamotu/s vůní opuncie, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(12)
Skladem
607 Kč
s kódem
759 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Forma na bábovku Volcania
ø 24 cm, kov
(244)
Skladem
487 Kč
s kódem
609 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Obaly na květináče v sadě
3 ks, z umělého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 42 cm, výška 40 cm
(258)
Skladem
1 359 Kč
s kódem
1 699 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Rose Quartz
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, světle růžový
(45)
Skladem
1 143 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Hrnek Hezha
260 ml, keramický, na cappuccino, modrý
(52)
Skladem
388 Kč
s kódem
485 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Garden Pleasure
Závěsné zahradní křeslo Tobago
Polstrované, krémové, nosnost 120 kg
(935)
Skladem
866 Kč
s kódem
1 082 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-20 % s kódem
Novinka
Kähler Design
Svícen Hammershøi Christmas
Adventní, porcelánový, s vánočním motivem
Skladem
1 199 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Universal
Dětský koberec Beats
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
(55)
Skladem
1 399 Kč
s kódem
1 749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
1,18 l, s brčkem, z nerezové oceli, krémový
(5)
Skladem
1 143 Kč
s kódem
1 429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Objem (2)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Hanse Home
Dětský koberec Funny Dots
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x235 cm
(40)
Skladem
1 912 Kč
s kódem
2 390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
knor
Obrazy v sadě Relax
30x30 cm, 4 ks, s rámem
(120)
Skladem
935 Kč
s kódem
1 169 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Jemma
6 ks, 350 ml
(262)
Skladem
839 Kč
s kódem
1 049 Kč bez kódu
175 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Curious Dogs
3 ks, bavlněné, modré, 45x65 cm
(220)
Skladem
295 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
123 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Farmers Kitchen
3 ks, bavlněné, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Skladem
287 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Oblíbené
Bonami Essentials
Slunečník Sun
Béžový, naklápěcí, kulatý, ø 300 cm, výška 230 cm
(155)
Skladem
1 335 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
2
3
4
5
...
270
Načíst další