Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 974 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Traditio
3 ks, textilní, kostkované, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
56 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Cedule Welcome
Litinová, 21x5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Dekorační polštář Jewellery
Bílý/modrý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
219 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Unipar
Svíčka Element
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Nástěnná dekorace Birds
Kovová, výška 50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Konvice na čaj Tatum
890 ml, se sítkem, keramická, modrá/oranžová
Doručíme od 27. 10. 2026
1 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Keter
Obal na květináč Rattan
Plastový, výška 43,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
590 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bizzotto
Obraz Bold
103x103 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
Doručíme od 22. 10. 2026
2 819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White Flowers
Lněný, na zip, s květinovým vzorem, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Design Letters
Dětský hrnek Grow with Your Cup
S pítkem, plastový, žlutý
(1)
Skladem
Poslední kousky
659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Wallity
Obraz Earth
70x100 cm, tištěný, skleněný
Skladem
Poslední kousky
3 739 Kč
Do košíku
Do košíku
WOOOD
Svícen Don
Kovový
Skladem
Poslední kousky
1 369 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Bílý/modrý, z masivního dřeva, LED, 11x10x90 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
YAMAZAKI
Stojan na květiny Tower
Kovový, 25x25 cm, výška 80 cm
(5)
Doručíme od 14. 10. 2026
2 327 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský koberec Sunny World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 150 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
1 989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Catherine Lansfield
Deka Velvet Boucle
Z mikroplyše, zelená, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Snow White
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousky
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Retro Flat LED
Digitální, s bezdrátovou nabíječkou, 8x16 cm, výška 3 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 135 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bambum
Lahev Diem
500 ml, cestovní, skleněná, bílá/hnědá
(24)
Skladem
Poslední kousek
1 249 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Wave
Z mikroplyše, slonovinová, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Floryda
33x43 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 30x40
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Unipar
Svíčka Sweetness
Doba hoření 32 h, ø 7 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Meri Meri
Omalovánky Space
Vhodný věk 3+
(2)
Skladem
429 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Přebalovací pult Style
Z MDF, povrchová úprava: barva, matný, bílý, šířka 54,5 cm, výška 99 cm, hloubka 83 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
3 519 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Signe
Šedý, plastový, LED, délka 210 cm
(1)
Skladem
229 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Deka Galena
Z umělé kožešiny, hnědá, 130x180 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Linen Tales
Prostěradlo Melange
Napínací, na dvoulůžko, lněné, béžové, 180x200 cm
(22)
Doručíme od 18. 11. 2026
4 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Nutcracker
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, zelené, 50x70 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Obrazy v sadě Mirta
29x39 cm, 2 ks, 3D
(6)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 325 Kč
663 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 3 ks
Remundi
Jehly na špíz v sadě Rotisserie
Z nerezové oceli, 3 ks
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
243 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělý eukalyptus
Ø 18 cm, výška 117 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 159 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Rámeček Kyoto
17x23 cm, stojací/na zeď, bílý, na fotku 15x21
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Prehistoric Dinosaurs
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premier Housewares
Dětská lampička Fun
Červená, plastová, LED, přenosná, na baterky, 31x11x11 cm
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tomasucci
Květináč Calla
Samozavlažovací, plastový, ø 19 cm, výška 33 cm
Skladem
Poslední kousek
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreativní sada Coral Reef
Vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Hrnek Brisa
440 ml, keramický, bílý/světle modrý
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
301 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Malerifabrikken
Obraz Stripes
72x102 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
4 689 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
70x100 cm, tištěný, s rámem
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Sandra
6 ks, 450 ml, na víno
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
579 Kč
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Deka Nutcracker
Z mikroplyše, s vánočním motivem, tmavě zelená, 130x170 cm
(42)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Utěrka Dina
Bavlněná, růžová, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, v terakotové barvě, 70x130 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
+ Rozměry (3)
Meowbaby
Pěnové hřiště Montessori
Manšestrové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 6 ks, růžové, 100x35 cm, výška 40 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
4 919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Rámeček Sailor
16x21 cm, kamenný, bílý, na fotku 10x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě
2 ks, ø 20 cm, výška 50 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
1 749 Kč
875 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
213
214
215
...
271
Načíst další