Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 991 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Kindsgut
Dětský polštářek Alma
Bavlněný, 40x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Dětský talíř
Silikonový, modrý, 16x25 cm
(2)
Skladem
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Dětské svačinové boxy v sadě Sharks
3 ks, 3 ks, plastové, tmavě modré, 600 ml
(354)
Skladem
Poslední kousky
259 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Ego Dekor
Umělá květina Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Green Gate
Prostírání
Bavlněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(1)
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Utopia
Na dvoulůžko/prodloužené, na patentku, bavlněné, bílé/hnědé, 240x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
999 Kč
Do košíku
Do košíku
BonBistro
Nádoba na led Bar
Z nerezové oceli
Doručíme od 2. 11. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Povlečení Hampton Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, zelené/krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 6 ks
Villa Altachiara
Skleničky v sadě Mirto
6 ks, 90 ml, na likér
Skladem
Poslední kousky
1 389 Kč
232 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 75 h, ø 7 cm, výška 25 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
Cosmopolitan Design
Dekorační polštář Rome Velvet
Sametový, žlutý, ø 13 cm
Skladem
Poslední kousek
1 489 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
WMF
Páková vývrtka Baric
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Shine
Porcelánový
Doručíme od 21. 10. 2026
139 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, béžový, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Veronika Boulová
Plakát Two Faces
29x41 cm
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Hermia
Sklenice v sadě
6 ks, 395 ml
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
569 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
YAMAZAKI
Stojan na kolo Tower
Skladem
Poslední kousky
1 215 Kč
Do košíku
Do košíku
Germania
Zrcadlo Ameca
Nástěnné, ø 60 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
3 778 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Styler
Obraz Penelope
70x100 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Paws Light Beige
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 133 cm
(1)
Doručíme od 30. 11. 2026
1 869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Rex London
Deka
Žlutá/hnědá, 127x185 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Picasa Greige
50x70 cm, tištěný, s rámem
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 159 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
House Nordic
Dekorační polštář Tavira
Z materiálu bouclé, taupe, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Deka Ocean
S příměsí lnu, šedomodrá, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Umbra
Zrcadlo Hub
Nástěnné, ø 94 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
4 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Umbra
Zrcadlo Bellwood
Kosmetické, s osvětlením/s poličkou /zvětšovací, s dřevěným rámem, zvětšení 10x, 12x38 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
3 749 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Villa Altachiara
Skleničky v sadě Mirto
6 ks, 90 ml, na likér
Skladem
Poslední kousky
1 709 Kč
285 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Povlečení Contrast Trim
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlněného perkálu, bílé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Malerifabrikken
Obraz Crane
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 379 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Dogsie Pearl
Syntetický, s nízkým vlasem, slonovinový, 160x230 cm
(2)
Doručíme od 30. 11. 2026
3 979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Orion
Konvice na čaj Tea Time
1,3 l, keramická, černá
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelná dekorace
Červená, keramická, LED, na baterky, 11x7x11 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Ubrousek Rani
Textilní, s geometrickým vzorem/s ornamentem, 40x40 cm
(1)
Skladem
289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Tiseco Home Studio
Deka Aspen
Z mikroplyše, hnědá, 130x170 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
1 649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Mapple Red
Bavlněný, červený, 40x25 cm
Skladem
Poslední kousky
759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko/prodloužené, bavlněné, v lososové barvě, 240x300 cm
(81)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, v cihlové barvě, 140x190 cm
(47)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Oblíbené
Brandani
Hrnky v sadě Burlesque
2 ks, 300 ml, porcelánové, na latte, bílé
(90)
Doručíme od 2. 11. 2026
369 Kč
185 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Moulin Roty
Mazlicí hračka Tiho
Vhodný věk 0+, praní v ruce
(1)
Skladem
Poslední kousek
569 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětská termoska
Kovová, modrá, 560 ml
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Dakls
Aromalampa
Keramická, 8x9 cm, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousek
84 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
JUNA
Zástěra Christmas Fable
S vánočním motivem, béžová
Skladem
Poslední kousky
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
649 Kč
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Soška Hallam
Z polyresinu, 10x10 cm, výška 34 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
1 079 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ego Dekor
Obaly na květináče v sadě
3 ks, slaměné, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
999 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Highland Cow
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, šedobéžové, 200x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
219
220
221
...
271
Načíst další