Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 937 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, světle růžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na jednolůžko, bavlněné, zelené, 90x190 cm
(76)
Doručíme od 29. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Esschert Design
Truhlík
Kovový, 55x16 cm, výška 12 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 90x200 cm
(83)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Chair
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, krémový, šířka 70 cm, hloubka 80 cm, váha 3 kg
(5)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Materiál čalounění (2)
Novinka
Bizzotto
Váza Esma
Ručně vyrobená, terakotová, zelená, ø 30,5 cm, výška 41 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 349 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Váza Hue
Ručně vyrobená, ratanová, béžová, ø 10 cm, výška 31 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Wallity
Obraz Olive Trees – Vincent van Gogh
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 269 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Ubrus Melange
Lněný, béžový, ø 180 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
3 579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Dog Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, tmavě šedá, ø 15 cm, výška 17 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
837 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Orion
Forma na mini bábovky
28 x 17 cm, silikon
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dekorační tác Serela
Mramorový, 18x35 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 027 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Star Trading
Světelná dekorace Lumiwall
Bílá, kovová, LED, do zásuvky, IP44, 46x1x50 cm
(1)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Dětské maňáskové divadlo Kasper
Dřevěné, vhodný věk 3+
(1)
Skladem
Poslední kousky
3 099 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obraz Nemsa
60x90 cm, na plátně
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
1 722 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Premier Housewares
Rámeček Bowerbird
19x24 cm, dřevěný, bílý/béžový, na fotku 10x15
Skladem
Poslední kousky
1 429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného saténu, béžové, 135x190 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
1 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Nutcracker
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, vínové, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Festive Car
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x47 cm
(1)
Skladem
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Foutastic
Župan Mia Waffle
Velikost M, bavlněný, šedý
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Tartan Check
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/tmavě zelené, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky na vlasy v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 20x13 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
459 Kč
230 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Bizzotto
Svícen Lovable
Keramický
Doručíme od 21. 10. 2026
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Bizzotto
Svícen Ameya
Kovový
Doručíme od 21. 10. 2026
379 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Svícen Bird
Kovový
Doručíme od 19. 10. 2026
1 049 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Square
Digitální, 5x15 cm, výška 10 cm
(13)
Doručíme od 23. 10. 2026
1 234 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Brace
Bílá, z borovicového dřeva, LED, do zásuvky, 43x6x46 cm
Skladem
3 109 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Lofty
Stolní, ø 11 cm, výška 12 cm
(86)
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitální/stolní, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Pillar
Digitální/stolní, ø 8 cm, výška 10 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Karlsson
Budík Cadiz Elan
Stolní, ø 12 cm, výška 11 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Keter
Květináč Hangingsphere
Závěsný, plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(30)
Doručíme od 22. 10. 2026
539 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Bizzotto
Umělá květina Sterilizia
32x170 cm, výška 185 cm
Doručíme od 22. 10. 2026
2 699 Kč
Do košíku
Do košíku
Spirella
Zrcadlo Bly
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 3x, 19x20 cm
(1)
Doručíme od 13. 10. 2026
484 Kč
Do košíku
Do košíku
Meowbaby
Balanční deska Montessori
Z borovicového dřeva, v přírodní barvě, 80x30 cm, výška 18 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
1 849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného saténu, bílé, 135x190 cm
Skladem
Poslední kousky
2 769 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Arizona
Plastové, 28,5x43,5 cm
(1)
Skladem
139 Kč
Do košíku
Do košíku
Papertime
Lepidlo a štětec
(10)
Skladem
119 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, bílý, na fotku 40x50
(13)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Podpěra rostlin
Dřevěná, 30x30 cm, výška 150 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Povlak na polštář Boucle
Z materiálu bouclé, na zip, 40x40 cm
(13)
Doručíme od 26. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
1
...
234
235
236
...
270
Načíst další