Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 950 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Styler
Obraz Floral Whispers
100x70 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Styler
Obraz Dreamy Rays
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
Premium
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Mustard
2 ks, textilní, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
589 Kč
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Keter
Květináč Deco
Plastový, s odtokovým otvorem, výška 55 cm
(1)
Doručíme od 22. 10. 2026
2 432 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Mya Tropical Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, modré, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, khaki, ø 40 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
429 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě
192 str., formát A4, linkované
Skladem
Poslední kousky
329 Kč
82 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Round
Z textilie bouclé, se snímatelným potahem, růžový, váha 2 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
2 819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Styler
Obraz Quiet Bay
60x80 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Obaly na květináče v sadě Tule
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 24,5 cm, výška 38,5 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
990 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Ebany
Omyvatelný, hnědý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Doručíme od 15. 10. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Premium
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, šalvějově zelený, 30x30 cm
(4)
Doručíme od 23. 10. 2026
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Styler
Obraz Mandarines
40x50 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Catchy
Na jednolůžko, teplé, na zip, béžové, flanelové, 135x200 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
1 279 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(8)
Doručíme od 26. 10. 2026
507 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Tiseco Home Studio
Prostírání Marble
Plastové, se vzorem kamene, 33x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
169 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Závěs na květináč Macramé
Ø 14,5 cm, výška 58 cm
(7)
Doručíme od 20. 10. 2026
205 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Grenades
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
1 169 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Župan Pippa
Velikost L/XL, z mikroplyše, slonovinový
(1)
Skladem
Poslední kousek
1 309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
Mepal
Bryndák Forest Friends by Little Dutch
Silikonový, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Váza Ceola
Keramická, šedá, ø 13,5 cm, výška 18,5 cm
(25)
Doručíme od 26. 10. 2026
891 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Ruby
Z umělé kožešiny, hnědá, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 6. 11. 2026
2 169 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, modrý/růžový, 140x300 cm
(4)
Skladem
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen Green
Na dvoulůžko, z bavlněného saténu, světle zelené, 230x260 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Povlečení
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem, zakládací, luxusní, z bavlny Renforcé, v lososové barvě/šedé, 200x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
1 359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 50x50 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na dvoulůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení Chloe
Na dvoulůžko, na knoflíky, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
849 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 230x220 cm
(21)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/hnědé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Novinka
Styler
Obraz Berry Blocks
70x100 cm, tištěný, s rámem/na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 769 Kč
Do košíku
Do košíku
Cattara
Ohniště Square
63,5x63,5 cm, výška 62 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
2 804 Kč
Do košíku
Do košíku
Bizzotto
Obraz Talent
80x120 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
Doručíme od 21. 10. 2026
2 409 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský hrací koberec Farm Fields
Pratelný/ručně tkaný/s hračkami, bavlněný, se střední délkou vlasu, béžový, 120x170 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
4 823 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Zrcadlo Tiare
Nástěnné, 31x61,5 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
1 325 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Teddy Kalp
Růžový, 38x33 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Larsson Geo
Žlutá/šedá, 18x88 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
319 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Reality
Dětská lampička Pongo
Béžová, plastová, LED, do zásuvky, s ohybatelnou konstrukcí, 9,5x23x36 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Etoilea
Bavlněný, s vánočním motivem, červený, se snímatelným potahem/s jednostranným potiskem, 40x40 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Squiggly Orange
Na zip, s abstraktním vzorem, 43x43 cm
(3)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitální/stolní, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Roanne
Digitální/stolní, výška 7 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitální/stolní, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
925 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Bondone Flat
Digitální/stolní, 2,5x16 cm, výška 6 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Karlsson
Budík Berlin LCD
Digitální/stolní, 7x8 cm, výška 4,5 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
925 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Universal
Dětský koberec Beats
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 120x170 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
1 789 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
239
240
241
...
270
Načíst další