Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 954 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
579 Kč
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Bryndáky v sadě Lili
2 ks, světle růžové/tyrkysové
Skladem
Poslední kousky
487 Kč
244 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Garden Pleasure
Zahradní lehátko Naxos
Kovové, oranžové, nosnost 120 kg, šířka 62 cm, výška 89 cm, hloubka 160 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
3 374 Kč
Do košíku
Do košíku
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S geometrickým vzorem, modrý, 140x300 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
979 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Bryndák Sunshine & Rainbow
Silikonový, béžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Mila Home Luxury
Povlečení Waffle Striped
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, antracitové, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
1 609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, v přírodní barvě, na fotku 40x50
(2)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Sugar Candy
Oranžový/růžový, se snímatelným potahem, 60x15 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Mioli Decor
Dekorační polštář Sugar Candy
Zelený/růžový, se snímatelným potahem, 60x15 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Květináč Nona
Porcelánový, s odtokovým otvorem, ø 12,5 cm, výška 13,5 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
859 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Boyhood
Soška Maverick
Dřevěná, 13,5x11,5 cm, výška 5 cm
(1)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 159 Kč
Do košíku
Do košíku
HIP
Župan Terry
Velikost XS/S, bavlněný, růžový
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Umělý sukulent Fiori
20x22 cm, výška 36 cm
(10)
Doručíme od 27. 10. 2026
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Girl Power
29x41 cm
Skladem
Poslední kousky
929 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Mono Satin Stitch
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, bílé, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Remundi
Grilovací kroužek s poklicí
Skleněný/nerezový, 14x26 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, šedé, 230x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Styler
Obraz Evening View
113x85 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
1 639 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Osuška Frino
Froté, bavlněná, krémová, 70x140 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Djeco
Hračka
Dřevěná, vhodný věk 2+
(4)
Skladem
Poslední kousek
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Less But Better
41x31 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Crushed Velvet
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/luxusní, sametové, béžové, 230x220 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Hübsch
Obal na květináč Ontop
Závěsný, keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 60 cm
(7)
Doručíme od 30. 10. 2026
1 529 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Ubrus Natural
Lněný, v přírodní barvě, 140x200 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
2 329 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Twily
Hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
Bizzotto
Dekorační tác Crysten
Kovový, ø 23 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
Meowbaby
Pěnové hřiště Montessori
Z materiálu bouclé, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 4 ks, šedé, 45x170 cm, výška 30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
3 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(3)
Doručíme od 23. 10. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, růžové, 30x30 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
159 Kč
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Novinka
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet
2 ks, zakládací, 50x75 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
235 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Styler
Rámeček Bergen
34x44,5 cm, na zeď, hnědý, na fotku 30x40
(34)
Doručíme od 18. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, modrý/růžový, 140x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Povlečení Annie
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, bílé/šedé, 240x220 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Trio
Dětské stropní svítidlo Lunar
Světle šedé, z akrylátového skla , LED, přisazené, na dálkové ovládání/stmívatelné, ø40x10 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
2 899 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Light Grey
Lněný, 40x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Elektrický svícen Maestro
Ve stříbrné barvě, skleněný, do zásuvky, 39,5x8x59 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
1 269 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Town
Bavlněný, s potiskem, 33x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Gingerbread
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, z mikrovlákna, modré, 200x200 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, zelenomodrý, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ručník Cuistot
Froté, bavlněný, červený, 50x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
139 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Blomus
Povlak na polštář Teddy
Z materiálu bouclé, na zip, 30x50 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Novinka
Mijolnir
Povlečení Zebra
Na jednolůžko, na knoflíky, se zvířecím vzorem, černé, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, antracitové, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
829 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
Premium
Wigiwama
Dětský sedací vak Square
Manšestrový, se snímatelným potahem, hnědý, šířka 60 cm, hloubka 60 cm, váha 2 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
3 059 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Martini
Lněný, 40x200 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
939 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Tiseco Home Studio
Župan Lindu
Velikost S/M, bavlněný, hnědý
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 629 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
241
242
243
...
270
Načíst další