Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 968 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Styler
Rámeček Kyoto
42x52 cm, na zeď, černý, na fotku 40x50
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Digger Dreams
Na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, modré, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
789 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Jerry Fabrics
Dětská osuška Football
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
252 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Svícny v sadě Caty
2 ks, kameninové
Doručíme od 20. 10. 2026
1 139 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Gingerbread
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, z mikrovlákna, modré, 135x200 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Váza Nona
Porcelánová, světle šedá, 15,5x9 cm, výška 14 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Kindsgut
Hračka do vody Aquamarin
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětské noční světlo Rexy
Bílé, plastové, LED, noční/přenosné, na baterky, 10x9,5x15 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
459 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Povlečení Waffle Striped
Na jednolůžko, na knoflíky, z bavlny Renforcé, hnědé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousek
1 619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
Kave Home
Dětská tapiserie Tandani
Výška 50 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
464 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, modré, 90x190 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Styler
Obraz Paris
80x60 cm, tištěný, na plátně
(48)
Doručíme od 18. 11. 2026
979 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Venkovní teploměr
(9)
Doručíme od 20. 10. 2026
579 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Stelton
Termokonvice Amphora
1,2 l, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 16. 10. 2026
3 927 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Arto
2 ks, froté, z bio bavlny, světle žluté/bílé, 30x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
558 Kč
279 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Podpěra rostlin
Dřevěná, 100x3 cm, výška 170 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Arden
2 ks, froté, zelené, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Sirius
Vánoční světelná dekorace Celina
Bílá, skleněná, LED, na baterky, ø5x8 cm
(1)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský hrací koberec Waves
Pratelný/ručně tkaný/s hračkami, bavlněný, se střední délkou vlasu, s třásněmi, v mentolové barvě, 90x130 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 809 Kč
Do košíku
Do košíku
Madre Selva
Polštář na sezení Flores Salvajes
Se snímatelným potahem, šířka 75 cm, váha 2 kg
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 659 Kč
Do košíku
Do košíku
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Pure Ambar
S vůní ambry, váha 28 g
(7)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
Premium
JUNA
Povlečení Bæk&Bølge
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/chladivé, krepové, kostkované, červené/žluté, 140x200 cm
(5)
Doručíme od 16. 10. 2026
1 909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, černé, 120x200 cm
(2699)
Doručíme od 15. 10. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 80x120 cm
(8)
Doručíme od 26. 10. 2026
646 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Seascapes
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 119 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Svícen Sphere
Kamenný
Doručíme od 29. 10. 2026
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Descanso
Povlečení Mirery
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, luxusní, z bavlněného saténu, s květinovým vzorem, modré, 200x220 cm
(1)
Skladem
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Leopold Vienna
Zátka na víno Arinto
Kovová
Doručíme od 23. 10. 2026
154 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Betty
2 ks, vaflové, v lososové barvě, 40x60 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Kindsgut
Hračka do vody Dusky Pink
Silikonová, vhodný věk 0+
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Hračka do vody Pistachio
Silikonová, vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Podsedák Rimca
Sametový, ø 35 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
363 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Jen na Bonami
Mila Home
Povlak na polštář Acid Rain
Na zip, s geometrickým vzorem, 43x43 cm
(1)
Doručíme od 14. 12. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville Mini
Dětský sedací vak Charoline
Hnědý/béžový, hloubka 44 cm, váha 1 kg
Doručíme od 20. 10. 2026
3 109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
RecentToys
Desková hra The Big Five - Cards
(1)
Skladem
Poslední kousky
209 Kč
Do košíku
Do košíku
Kindsgut
Bryndák Oslo
Mušelínový, šedý
Skladem
549 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Mustard
Lněný, 40x150 cm
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
Novinka
Stelton
Termokonvice Amphora
1 l, plastová, broskvová
Doručíme od 16. 10. 2026
1 699 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Styler
Rámeček Prague
15x20 cm, stojací/na zeď, v bronzové barvě/ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
239 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (6)
Kindsgut
Bryndák
Mušelínový, šedý, s puntíky
(1)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mounty
Z mikroplyše, krémová, 220x240 cm
(6)
Doručíme od 29. 10. 2026
2 109 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Deka Frosty
Z mikroplyše, světle hnědá, 220x240 cm
(4)
Doručíme od 29. 10. 2026
1 659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Yellow Parus
32x32 cm, tištěný, na plátně
Doručíme od 18. 11. 2026
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Fragments
52x72 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 559 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Krbové nářadí Ashi
3 ks, 22x22 cm, výška 76 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
4 725 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Skládací kempingový stůl Mufaro
180x75 cm, výška 72 cm
Skladem
2 279 Kč
Do košíku
Do košíku
S|P Collection
Hrnek Arto
400 ml, kameninový, hnědý/béžový
Doručíme od 22. 10. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
246
247
248
...
271
Načíst další