Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 984 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Lorena Canals
Senzorická knížka Space
Doručíme od 20. 10. 2026
2 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Baufort
Skleněný, ø 13 cm, výška 6 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, světle zelená, 210x160 cm
(80)
Doručíme od 15. 10. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Artevasi
Květináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 21 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
709 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Essentials
2 ks, šedé, 40x60 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
319 Kč
160 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Ranya
2 ks, 375 ml, kameninové, růžové/krémové
Doručíme od 20. 10. 2026
999 Kč
500 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Deka Sherpa Bouclé
S beránkem, bílá, 130x160 cm
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Povlečení Camel
Na jednolůžko, na knoflíky, chladivé, lněné, světle hnědé, 140x200 cm
(47)
Doručíme od 18. 11. 2026
4 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
Hanse Home
Dětský koberec Snuggle Samba
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, 140x200 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
3 959 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Deka Haxby
Zelená/krémová, 130x160 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
622 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Mammoth
Světle růžový, šířka 70 cm, váha 6 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
3 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Bloomingville
Váza Limone
Ručně malovaná, z kameniny, žlutá, ø 22 cm, výška 22 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Keter
Zahradní konferenční stolek Corfu
Z umělého ratanu, 57x77 cm, výška 42 cm
(2)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Obraz Astratto
83x123 cm, s rámem/na plátně
Doručíme od 29. 10. 2026
3 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Rámeček Sencillo
32x42 cm, na zeď, bílý, na fotku 30x40
(2)
Doručíme od 19. 10. 2026
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
449 Kč
Do košíku
Do košíku
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Dazzy Cream
Syntetický, se střední délkou vlasu, slonovinový, 100x170 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
1 929 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Premier Housewares
Nástěnná dekorace Simbolo
Kovová, výška 61 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 729 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obraz Deravia
60x90 cm, ručně malovaný/3D, s rámem/na plátně
Doručíme od 11. 12. 2026
2 824 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tiseco Home Studio
Nahřívací polštářek Warmers
S výplní z levandule, šedý, 20x30 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Novinka
Catherine Lansfield
Ubrus Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, vínový, 178x137 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
739 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
129 Kč
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Esschert Design
Pojízdný podstavec pod květináč
Kovový, ø 28 cm, výška 6,5 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
469 Kč
Do košíku
Do košíku
Roba
Pleny Lil Planet
3 ks, modré, mušelínové, 80x80 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
719 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Kähler Design
Obal na květináč Omaggio Nuovo
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 11 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
989 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mioli Decor
Dětský polštářek Cloud
Bílý, 27x47 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář
Na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
(4)
Doručíme od 14. 12. 2026
279 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Malerifabrikken
Obraz Unforgiven
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
2 099 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Mono
2 ks, 315 ml
Doručíme od 22. 10. 2026
659 Kč
330 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, růžová, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
349 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
Premium
Hübsch
Podsedák Muted
Ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Narvik
20x26 cm, na zeď, šedý, na fotku 15x21
(18)
Doručíme od 18. 11. 2026
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Mirrors and More
Zrcadlo Ilona
Nástěnné, s osvětlením, 50x70 cm
Doručíme od 2. 11. 2026
4 399 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Ubrus Gaia
Tmavě zelený, 110x160 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
1 229 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (5)
Light & Living
Zrcadlo Libra
Nástěnné, 40x100 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
3 499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obraz Selnar
60x90 cm, ručně malovaný, s rámem/na plátně
Doručíme od 11. 12. 2026
3 083 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Artevasi
Květináč Thalia
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
269 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Ručník Frino
Froté, bavlněný, šedý/hnědý, 50x100 cm
(32)
Doručíme od 26. 10. 2026
489 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Novinka
Kave Home
Sklenička Clarien
180 ml, na sekt
Doručíme od 11. 12. 2026
259 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, béžové, 150x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Novinka
Meowbaby
Dětský sedací vak Outzy
Se snímatelným potahem, světle modrý, váha 5,5 kg
Doručíme od 3. 11. 2026
2 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Hanse Home
Dětský koberec Kiki
Syntetický, s nízkým vlasem, 200x290 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
3 959 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Cattara
Ohniště Sabatini
54x55 cm, výška 54 cm
(2)
Doručíme od 21. 10. 2026
1 502 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Obraz Deravia
80x100 cm, ručně malovaný/3D, s rámem/na plátně
Doručíme od 11. 12. 2026
3 601 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Hanse Home
Dětský koberec Linnea
Syntetický, s nízkým vlasem, 200x290 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
4 762 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Nástěnná dekorace Simbolo
Kovová, výška 31 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
1 439 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
254
255
256
...
271
Načíst další