Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 968 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Dakls
Hrnek Tone
410 ml, keramický, tmavě hnědý
(1)
Skladem
Poslední kousky
186 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Svícny v sadě Efsa
3 ks, kovové
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
Joseph Joseph
Koupelnový organizér Viva
Na kosmetiku, béžový, 17x10 cm, výška 12 cm
(26)
Skladem
543 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x230 cm
(10)
Skladem
2 381 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
429 Kč
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bitz
Váza Kusintha
Skleněná, růžová, ø 14 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
1 054 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Váza Raindrop
Ručně vyrobená, skleněná, zelená, ø 19 cm, výška 24 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 161 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Lahev Vita
500 ml, cestovní, tritanová, světle červená
(22)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Oblíbené
Karlsson
Budík Lofty
Ø 11 cm
(32)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Povlečení Angelia
Na jednolůžko, na patentku, mušelínové, růžové, 140x200 cm
(4)
Skladem
920 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Osušky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, žluté/oranžové, 70x140 cm
(91)
Skladem
Poslední kousky
1 619 Kč
405 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
639 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Sheen
4 ks, 400 ml, keramické, modré/hnědé
Skladem
Poslední kousky
1 599 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Faella
2 ks, na čajovou svíčku, kameninové
(3)
Skladem
709 Kč
355 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Váza Mimi
Keramická, světle modrá, 14x15,5 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
610 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Dekorační tác Kasane
25x39 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
509 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, bílý
(29)
Skladem
Poslední kousky
778 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
House Nordic
Dekorační tác Travertine
Kamenný, 15x30,5 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(77)
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
206 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
LEIFHEIT
Akumulátorový vysavač Regulus PowerVac 2in1
(21)
Skladem
4 739 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, bílý
(9)
Skladem
474 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Interiérová vůně Frabli: Tonga
S vůní citrusových plodů/s vůní jehličí/s vůní balzamika, 100 ml
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (4)
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Rabbit
Z mikroplyše, okrově žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
669 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, bílé, 120x200 cm
(14)
Skladem
469 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
Esschert Design
Zenová zahrada
Betonová/kamenná/bambusová, 22x30 cm, výška 4 cm
(27)
Skladem
350 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
Konvice na čaj Tulip
1 l, se sítkem, skleněná
(10)
Skladem
750 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Sass & Belle
Vybavení do dětské kuchyňky Scattered Stars Cooking Set
Vhodný věk 3+
(23)
Skladem
699 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Avera
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové/hnědé, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
889 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář
Z umělé kožešiny, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(63)
Skladem
739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Their Nibs
Povlečení Untamed Cheetah
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 200x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
1 149 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 4 ks
Esschert Design
Podpěra rostlin Bird
4 ks, kovová, 13x6 mm, výška 38 cm
(19)
Skladem
509 Kč
127 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minnie "Balloon"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
755 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Styler
Obraz Cobalt Women
60x60 cm, tištěný, na plátně
(26)
Skladem
959 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Dětské tetování Sausage Dog
Vhodný věk 3+
(6)
Skladem
149 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Terra
Bambusový, v přírodní barvě, 22x15 cm, výška 7 cm
(109)
Skladem
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Umělá květina Splendor
Ø 23 cm, výška 45 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Skladem
390 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Zrcadlo MODO
Nástěnné/kosmetické, s osvětlením/zvětšovací, zvětšení 5x, ø 20 cm
Skladem
Poslední kousky
3 719 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Set přehozu a povlaku na polštář Care
Prošívaný, růžový/béžový, 220x240 cm
(35)
Skladem
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Stanley
Nosička na termosku All-Day Quencher Carry-All Cream
1,18 l, textilní, krémová
(1)
Skladem
1 300 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Dina
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé/zelené, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
629 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Wooly
Z materiálu bouclé, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Woolen
S beránkem, na zip, 40x40 cm
(4)
Skladem
209 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Premium
noo.ma
Váza Tuga
Keramická, červená, ø 12 cm, výška 36 cm
Skladem
Poslední kousek
2 475 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Zone
Termohrnek Singles
400 ml, z nerezové oceli, světle růžový
Skladem
Poslední kousky
879 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Stanley
Termoláhev IceFlow™ Bottle Fast Flow Violet Blossom
700 ml, z nerezové oceli, růžová
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 134 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Belle & Boo
Dětské povlečení Ballerina
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/růžové, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
1
...
27
28
29
...
271
Načíst další