Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 944 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Colorine
155 ml, keramický
(1)
Skladem
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, 56x47,5 cm
Skladem
Poslední kousek
1 499 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, bílé/béžové, 51x74 cm
(7)
Skladem
299 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Salcombe Boats
4 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 30x46 cm
(2)
Skladem
559 Kč
140 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
PT LIVING
Zarážka na knihy Joey
Keramická
Skladem
Poslední kousky
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(278)
Skladem
Poslední kousky
803 Kč
134 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
ILLUME x Bloomingville
Svíčka Citrus Crush
Vonná, s vůní santálového dřeva/s vůní mandarinky/s vůní ovocných tónů, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 8,5 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Mauro Ferretti
Zrcadlo Osaka
Nástěnné, 79x86,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
4 609 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Oskar Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Bigfoot Dilka
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Sklenice Misa
560 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
369 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Osuška Inu
Froté, taupe, 70x140 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
775 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
S|P Collection
Váza Bullet
Keramická, bílá, ø 11 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 549 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Damask Jacquard
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s ornamentem/orientální, béžové, 200x200 cm
(11)
Skladem
1 599 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Hanse Home
Dětský koberec Ravi
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, ø 160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 309 Kč
Do košíku
Do košíku
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(18)
Skladem
401 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
Markslöjd
Elektrický svícen Atle
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 40x4,5x28 cm
(19)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (2)
Premium
Bloomingville
Svícen Karan
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousky
489 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 15 cm
Skladem
509 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Farmyard Animals
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, 135x200 cm
(4)
Skladem
559 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Millie
110 ml, z kameniny, krémový
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Damian
Světle šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
609 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Bauhaus
Bavlněná, 19x31 cm
(17)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Sunflower
Bavlněný, v hořčicové barvě/hnědý, 90x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
2 579 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Bonami Selection
Květináče v sadě Terrazzo
2 ks, betonové, s odtokovým otvorem, ø 26 cm, výška 28 cm
(53)
Skladem
1 299 Kč
650 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Obaly na květináče v sadě Bati
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
2 089 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Mauro Ferretti
Váza Woman
Porcelánová, bílá, 13x15 cm, výška 29 cm
(28)
Skladem
Poslední kousky
1 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Block
Digitální, 7x16 cm, výška 7 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
1 739 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Umělá rostlina Fig
40x40 cm, výška 60 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Casa Selección
Dekorační tácy v sadě
2 ks, dřevěné, 20x37 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
599 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Mini Dream
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, světle modrý, 70x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 749 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Hübsch
Dekorační polštář Blend
Bavlněný, modrý, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hanse Home
Dětský koberec Tiny Zoo
Syntetický, s nízkým vlasem, 120x170 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 809 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Zrcadlo Faun
Nástěnné, 40x70 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
2 449 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
MSV
Koupelnový organizér Isalys
Na kosmetiku/otočný, bambusový, v přírodní barvě, ø 20 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 224 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Hermia
Skleničky v sadě
6 ks, 50 ml, na panáky
(3)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Boudoir
Z mikroplyše, béžová, 180x220 cm
Skladem
Poslední kousek
1 589 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Stanley
Termohrnek AeroLight™ Transit Mug Pistachio
470 ml, z nerezové oceli, šalvějově zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 010 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Rex London
Cestovní hrnek
350 ml, z nerezové oceli, v petrolejové barvě
(3)
Skladem
419 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
749 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
PT LIVING
Soška Yoga Bow
Z polyresinu, 6x20 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 180x200 cm
(60)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Osuška Retro
Froté, z bio bavlny, s geometrickými vzory/kostkovaná, antracitová/béžová, 70x133 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Premium
Malerifabrikken
Obraz Sand shadows
32,5x42,5 cm, ručně malovaný, s rámem
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 519 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Alianor
Na jednolůžko, na patentku, bavlněné, modré, 140x200 cm
(14)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Spyro
Světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(6)
Skladem
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Soška Horse
Dřevěná, 14x25 cm, výška 48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
35
36
37
...
270
Načíst další