Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 899 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
FABINI
Litinový tál Lore
Kovová, 47x24 cm, výška 4,5 cm
Skladem
Poslední kousky
1 189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Styler
Obraz Layered
50x70 cm, tištěný, s rámem
(9)
Skladem
1 289 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Stanley
Termohrnek Quencher H2.0 FlowState Tumbler Cream
600 ml, s brčkem, z nerezové oceli, krémový
(4)
Skladem
1 040 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza Brock
Ručně vyrobená, skleněná, šedá, ø 22 cm, výška 50 cm
Skladem
Poslední kousek
2 190 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Star Trading
Dětské noční světlo Bunny
Bílé, silikonové, LED, na baterky, s možností volby barvy/s časovačem, 9x9x20 cm
(4)
Skladem
579 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Living Design
Váza Toppu
Ručně vyrobená, z kameniny, béžová, ø 14,5 cm, výška 28 cm
Skladem
Poslední kousky
2 940 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Zahradní zástěra
Zelená/hnědá
(121)
Skladem
468 Kč
Do košíku
Do košíku
Karup
Tatami podložka
70x200 cm, extra tvrdá, v přírodní barvě, tloušťka 5 cm
(18)
Skladem
4 764 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr (4)
Oblíbené
Wallity
Nástěnná dekorace Tutku
Dřevěná/kovová, výška 58 cm
(85)
Skladem
2 049 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, okrově žlutá, 125x150 cm
(8)
Skladem
521 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Styler
Obraz Ash
70x100 cm, s ručně malovanými prvky, na plátně
(8)
Skladem
Poslední kousky
2 139 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Zrcadlo
Stojací, 31x151 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
1 759 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Lost In Space
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, 135x200 cm
(15)
Skladem
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
WOOOD
Váza Auri
Kovová, světle šedá, ø 20 cm, výška 27 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 128 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Cooksmart ®
Kuchyňské rukavice v sadě Hen House
2 ks, bavlněné, šedé, 19x18 cm, tepelná odolnost 100 °C
(7)
Skladem
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Váza Kanji
Skleněná, oranžová, ø 19 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousky
1 390 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Zrcadlo Madrid
Nástěnné, 50x80 cm
(17)
Skladem
1 927 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Cestovní hrnek Wild Flowers
350 ml, z nerezové oceli
(9)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Woodland
Bavlněná/lněná, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(658)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 6 ks
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 300 ml, na víno
(116)
Skladem
1 359 Kč
227 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Leo
Z žinylky, na zip, 40x40 cm
(11)
Skladem
199 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Stanley
Termoláhev All Day Slim Bottle Purple Dust
600 ml, z nerezové oceli, v levandulové barvě
(19)
Skladem
1 170 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Jen na Bonami
FD
Dětský koberec Lolly Cream
Syntetický, se střední délkou vlasu, slonovinový, 120x170 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
2 819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré/fialové, bavlněné, 140x200 cm
(27)
Skladem
662 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
969 Kč
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, hnědý
(1)
Skladem
278 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Malerifabrikken
Obraz Uphill
60x80 cm, tištěný/s ručně malovanými prvky, na plátně
(11)
Skladem
Poslední kousky
3 919 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Joana
Jersey, bílý/béžový, 240x260 cm
(6)
Skladem
1 569 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Good Morning
Dětské povlečení Molly
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
939 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
4 ks, 250 ml, na sekt
(4)
Skladem
1 399 Kč
350 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Dětský koberec Chess
Pratelný, bavlněný, s nízkým vlasem, 84x168 cm
Skladem
Poslední kousek
2 379 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Living Design
Obal na květináč Kupla
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 30 cm, výška 25 cm
Skladem
Poslední kousky
1 640 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Keter
Zahradní lehátko Deco Porto
Polohovací/skládací, plastové, tmavě hnědé, nosnost 110 kg, šířka 58 cm, výška 34,5 cm, hloubka 191,5 cm
(2)
Skladem
2 659 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Lorena Canals
Dětský koberec Stardust
Pratelný/ručně tkaný, bavlněný, s nízkým vlasem, krémový, 120x160 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
3 604 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Oxford Denim
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(201)
Skladem
249 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Hanse Home
Dětský koberec Hot Air Balloon
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 160x235 cm
(18)
Skladem
2 431 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Witchcraft
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, černé/béžové, 200x200 cm
(15)
Skladem
779 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Cotton House
Povlečení Leopold
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, s geometrickým vzorem/s potiskem, 140x200 cm
(2)
Skladem
499 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Sklenička Taurin
300 ml, na koktejly
Skladem
444 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
noo.ma
Deka Tul
Černá/krémová, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
2 188 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Umělá květina Rise
Ø 40 cm, výška 109 cm
Skladem
Poslední kousky
2 529 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Bauhaus
4 ks, korková, s geometrickými vzory, 21,5x29 cm
(24)
Skladem
379 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručně vyrobená, skleněná, hnědá, ø 15,5 cm, výška 18,5 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Přehoz Damask Jacquard
Prošívaný, damaškový, šedý, 240x260 cm
(86)
Skladem
1 999 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Přehoz Corded Leaves
Prošívaný, béžový, 240x260 cm
(13)
Skladem
1 759 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
noo.ma
Deka Felu
Modrá/krémová, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
2 264 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Deka Candice
Z recyklované bavlny, 130x160 cm
Skladem
539 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Casa Selección
Váza
Skleněná, 10x8 cm, výška 22 cm
(42)
Skladem
349 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
9
10
11
...
269
Načíst další