Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 5000 Kč
12 903 výsledků
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejvyšší sleva
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Novinka
Cotton House
Povlečení Lorenzo
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, hnědé/krémové, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Orion
Dětská termoska
Nerezová, zelená, 330 ml
(7)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto White
25x48 cm, na zeď, bílý, na fotku 10x15
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
LEGO®
Dětská termoska Meadow Flowers
Kovová, bílá/modrá, 560 ml
Skladem
Poslední kousek
849 Kč
s kódem
999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ingrid Canvas Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Premier Housewares
Obal na květináč Caldera
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
203 Kč
s kódem
239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Silvia
2 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vůně do auta Iceberg
S vůní levandule/s vůní grapefruitu/s vůní máty/s vůní moře
(2)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
-15 % s kódem
Rex London
Krmítko pro ptáčky
Ø 17,5 cm
(1)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Esschert Design
Květináč
Kovový, s odtokovým otvorem, ø 23,5 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 529 Kč
s kódem
1 799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
House Nordic
Květináče v sadě Hanoi
3 ks, z vodního hyacintu, bez odtokového otvoru, ø 49 cm, výška 51,5 cm
Skladem
Poslední kousek
2 858 Kč
s kódem
3 362 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, tmavě modré, 230x220 cm
(90)
Skladem
Poslední kousky
951 Kč
s kódem
1 119 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Ladelle
Skleničky v sadě Flynn
4 ks, 300 ml, na koktejly
Skladem
Poslední kousky
1 274 Kč
s kódem
1 499 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, fialový, 25x25 cm, výška 18 cm
(1)
Skladem
573 Kč
s kódem
674 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Mila Home
Dětský koberec Wild Forest
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, žlutý/bílý, ø 120 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
-15 % s kódem
The Poster Club
Plakát Mid 03 – Bycdesign Studio
70x50 cm
Skladem
Poslední kousek
1 946 Kč
s kódem
2 289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, bílé, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Marina
4 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(719)
Skladem
Poslední kousky
1 053 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Počet kusů (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(9)
Skladem
305 Kč
s kódem
359 Kč bez kódu
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Keops
6 ks, 345 ml, na gin
(5)
Skladem
Poslední kousky
254 Kč
s kódem
299 Kč bez kódu
50 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Sedací vak Anahi
Béžový, šířka 45 cm, hloubka 45 cm, váha 2 kg
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 699 Kč
s kódem
1 999 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v sadě Rose
6 ks, ø 7 cm
(6)
Skladem
271 Kč
s kódem
319 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Váza Face
Porcelánová, bílá/černá, 12x13 cm, výška 26 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
s kódem
949 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Little Nice Things
Pěnové hřiště Bloque Montessori
Manšestrové, počet kusů v balení 1 ks, světle růžové, 75x41 cm, výška 7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 351 Kč
s kódem
1 589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(3)
Skladem
110 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Set přehozu a povlaku na polštář Romane
Z mikrovlákna, šedý, 240x260 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
1 028 Kč
s kódem
1 209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelenomodré, 260x220 cm
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Velvet and Faux Fur
Z mikroplyše, šedý, se snímatelným potahem, 55x55 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Sweety
Dětská, sametová, s potiskem, 75x150 cm
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Meowbaby
Pěnové hřiště Montessori
Sametové, se snímatelným potahem, počet kusů v balení 4 ks, šedomodré, 45x193 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousek
2 983 Kč
s kódem
3 509 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, černý, 25x25 cm, výška 18 cm
(99)
Skladem
Poslední kousky
571 Kč
s kódem
672 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Reinbek
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 30x6x30 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Váza Hammershøi
Ručně malovaná, porcelánová, bílá, ø 13,5 cm, výška 13 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
984 Kč
s kódem
1 158 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Dětský svačinový box Periodic Table
Plastový, světle modrý/krémový
(3)
Skladem
Poslední kousky
237 Kč
s kódem
279 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(46)
Skladem
246 Kč
s kódem
289 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na psací potřeby, kovový, 22x31 cm, výška 55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě modré, 185x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
314 Kč
s kódem
369 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sass & Belle
Obal na květináč Woodland Fox
Ručně malovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 7 cm, výška 7 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
178 Kč
s kódem
209 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Mineur
6 ks, bavlněné, hnědé, 65x65 cm
(21)
Skladem
Poslední kousek
424 Kč
s kódem
499 Kč bez kódu
83 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, ø 36 cm
Skladem
475 Kč
s kódem
559 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Evalyn
Na čajovou svíčku, skleněný
(6)
Skladem
263 Kč
s kódem
309 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Meline
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na knoflíky, bavlněné, zelené, 240x220 cm
Skladem
Poslední kousky
968 Kč
s kódem
1 139 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, růžové, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
671 Kč
s kódem
789 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Ego Dekor
Nádoba na nápoje Authentic
6 l
(310)
Skladem
Poslední kousek
1 053 Kč
s kódem
1 239 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační tác Majsa
Mramorový, 35x35 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
1 419 Kč
s kódem
1 669 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Frozen
Z mikrovlákna, 70x140 cm
(2)
Skladem
201 Kč
s kódem
237 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
Skladem
Poslední kousky
739 Kč
s kódem
869 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
93
94
95
...
269
Načíst další