Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 002 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Maximex
Sedák
Zelený, 28,5x37 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, zelenomodrá
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě hnědé, 90x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Harry Potter "Hogwarts Night"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, tmavě modré/šedé, z mikrovlákna, 140x200 cm
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Geo
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x95 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pauline
Pratelný, s příměsí lnu, krémový, ø 180 cm
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Zahradní rukavice
(5)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Zahradní koš XL
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, zelenomodrá, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Zelená, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Roger la Borde
Zápisník Honey
192 str., bez potisku
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Nordic black
900 ml, cestovní, tritanová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, černé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, černé, 120x200 cm
(2699)
Doručíme od 22. 10. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Prisma
20x15 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 10x15
(9)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Elves
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/modré, s vánočním motivem, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Tartan Teddy Bear
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/tmavě zelené, s vánočním motivem, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, šedé, 90x190 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, šedé, 135x190 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
159 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Guinea Pig
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě City
2 ks, s lahví, plastové, modré/ve stříbrné barvě, 390 ml
(3)
Skladem
Poslední kousek
405 Kč
s kódem
476 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, černá/béžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
404 Kč
s kódem
475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Zone
Koupelnový organizér Sensu
Na vatové tampony, kameninový, béžový, ø 10 cm, výška 7,5 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
474 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
B.E.S.
Povlečení Caraway
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s potiskem, bílé/v terakotové barvě, 140x200 cm
(1)
Skladem
474 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, bílý
(9)
Skladem
403 Kč
s kódem
474 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Lena Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 18x23,5 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
403 Kč
s kódem
474 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
B.E.S.
Povlečení Geometries
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé, krepové, s geometrickým vzorem, žluté/šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
474 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Flute
16x20 cm, stojací, skleněný, ve zlaté barvě, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(2)
Skladem
402 Kč
s kódem
473 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Hello Kitty
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Casa Selección
Podsedák Estela
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Set přehozu a povlaku na polštář Foglie
Prošívaný, modrý/šedý, 220x240 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
471 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na pečení Dome Latte
28 x 14 cm, silikon
Skladem
Poslední kousek
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box Head Girl S
Plastový, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(91)
Skladem
Poslední kousek
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Compactor
Stojan na víno
Nástěnný, kovový, počet lahví 6
(271)
Skladem
400 Kč
s kódem
471 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Stojan na květiny
Bambusový, ø 25 cm, výška 11 cm
(25)
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ladelle
Utěrky v sadě Lennox
2 ks, černobílé, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
235 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Abby
Bavlněný, zelený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Abby
Bavlněný, růžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Abby
Bavlněný, v terakotové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
s kódem
469 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
101
102
103
...
188
Načíst další