Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 034 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Rex London
Kuželky Skittles Set
(4)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Elektrický svícen Atle
Do zásuvky, dřevěný, bílý, šířka 4,5 cm, délka 40 cm, výška 28 cm
(19)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Počet světelných zdrojů (2)
Good Morning
Dětské povlečení Wild Life
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, modré, 140x220 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Riviera Tiles
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Nikou
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 3 ks
Styler
Obrazy v sadě Matisse
30x30 cm, 3 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
316 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Olou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 24 cm, délka 18 cm
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Les Deglingos
Plyšové hračky v sadě Ptipotos Toudou
2 ks, vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 16 cm, délka 25 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Good Morning
Povlečení Pure Elegance
Na dvoulůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, v petrolejové barvě, 200x220 cm
(2)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Good Morning
Dětské povlečení Unilove
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Koule na plot v sadě
2 ks, skleněné, ø 12 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Soška Coral
Z polyresinu, 13x12 cm, výška 8 cm
(2)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Světelný řetěz Skine
Bílý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 30 m
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 200x200 cm
(24)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Župan Tendresse
Velikost M, bavlněný, světle šedý
Skladem
Poslední kousek
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Styler
Obraz Golden Gate
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Hidden
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Love Flow
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz NY Bridge
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Soft Magnolia
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Soft Nuances
50x70 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Obraz Stella
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Strelizia Leaf
50x70 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Vivid Meadow
50x70 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě modré, 200x200 cm
(113)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě zelené, 200x200 cm
(68)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Tropical Floral Birds
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, tmavě zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 160x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
My House
Deka Island
S beránkem, zelená, 150x200 cm
(5)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Přehoz Cosy
Z mikroplyše, světle zelený, 220x240 cm
(23)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, zelené, 160x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (6)
Mauro Ferretti
Váza Face
Porcelánová, bílá/černá, 12x13 cm, výška 26 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Černobílý, z masivního dřeva, 36x10x110 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlečení Crazy Love
Na dvoulůžko/prodloužené, 3dílné, na patentku, oboustranné, bavlněné, s potiskem, černé, 240x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Bonami Essentials
Květináč Rose
Z umělého ratanu, výška 70 cm
(117)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Světelná dekorace Luton
Na baterky, stolní , kovová, červená, šířka 12 cm, délka 12 cm, výška 22 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Clara
Do zásuvky, závěsná, papírová, červená, ø 75 cm, šířka 23 cm
(6)
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Waffle
Bavlněná, šedá, 130x170 cm
(27)
Skladem
Poslední kousky
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Na dvoulůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 200x200 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
949 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Candellux Lighting
Dětský lustr Single
Žlutý/bílý, z masivního dřeva, 11,5x10x90 cm
Skladem
949 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Dětská termoska Little Farm by Little Dutch
Nerezová, bílá/zelená/ve stříbrné barvě, 350 ml
(1)
Skladem
Poslední kousek
948 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Stark
Ø 13,5 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
946 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Skleničky v sadě Mix
4 ks, 220 ml
Doručíme od 20. 10. 2026
944 Kč
236 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Bloomingville
Hrnky v sadě Florist
2 ks, 330 ml, keramické
(7)
Skladem
943 Kč
472 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
26,5 x 24,5 cm, keramika
Skladem
Poslední kousek
943 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Emile Henry
Forma na koláč Madeleine
ø 27 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
943 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Cattara
Gril Crotone
Na dřevěné uhlí/přenosný
(16)
Doručíme od 21. 10. 2026
943 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
11
12
13
...
189
Načíst další