Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 067 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
LEGO®
Zápisník
352 str., linkovaný
(11)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
Dakls
Drobná dekorace
Betonová, 11x20 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
399 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cosy
Z mikroplyše, tmavě šedá, 130x160 cm
(7)
Skladem
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Raschel Velvet
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(58)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
s kódem
399 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, béžová, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousek
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Spirella
Zrcadlo Akira
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spirella
Zrcadlo Akira
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 18 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spirella
Zrcadlo Akira
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 18 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Spirella
Zrcadlo Akira
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Nástěnné dekorace v sadě Birds
4 ks, kovové, výška 20 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
199 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, 25x12,5 cm, výška 18 cm
(94)
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Hloubka (2)
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch Angel
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(1)
Skladem
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Disney Stitch
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR
Vhodný věk 6+
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, světle zelená, 500 ml
(27)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětská miska Addy
Z kameniny, tmavě zelená, ø 12 cm, objem 360 ml
Skladem
Poslední kousky
338 Kč
s kódem
398 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Vialli Design
Termokonvice Amo
1 l, šedá
(14)
Skladem
Poslední kousky
398 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, bílý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(249)
Skladem
337 Kč
s kódem
397 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Oblíbené
LEIFHEIT
Odžmolkovač
Bílý/modrý
(37)
Skladem
397 Kč
Do košíku
Do košíku
Leitz
Organizér WOW
Na dokumenty, plastový, 25x33 cm, výška 4 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
395 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Bahia
Z recyklovaného plastu, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
336 Kč
s kódem
395 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Balvi
Zarážka na knihy Postman
Kovová
(5)
Skladem
Poslední kousek
336 Kč
s kódem
395 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Balvi
Rámeček Hidden Cat
31x19,5 cm, stojací, kovový, černý, na fotku 10x15
(3)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Balvi
Rámeček Hidden Cat
36x16 cm, stojací, kovový, černý, na fotku 10x15
(2)
Skladem
Poslední kousky
395 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Lékué
Forma na muffiny
31 x 18 cm, ocel
Skladem
393 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Lékué
Forma na pečení XL
25 x 25 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
(5)
Skladem
334 Kč
s kódem
393 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Södahl
Prostírání Its All Nature
Z juty, ø 35 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
333 Kč
s kódem
392 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, z plexiskla, ø 11,5 cm, výška 17,5 cm
(588)
Skladem
332 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dětský hrnek Nini
110 ml, keramický, zelený
(2)
Skladem
332 Kč
s kódem
390 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Salcombe Boats
Bavlněná, modrá, 18x88 cm, tepelná odolnost 250 °C
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Plážová osuška Sardines
Bavlněná, s potiskem/vtipná, 76x160 cm
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Dramatic Floral
Bavlněná, růžová/šedá
(7)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Zástěra Salcombe Boats
Bavlněná, modrá
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Rayen
Zástěra
Bavlněná, červená
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Soft
2 ks, bavlněné, černé, 20x20 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Retro
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 37x37 cm
(48)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, bílé, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Optic
S geometrickým vzorem, 45x140 cm
(13)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl Marble
S abstraktním vzorem, 40x130 cm
(15)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 45x140 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Sherlock
2 ks, černobílé, 14x18 cm
(10)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Grasmere Floral Embroidered
Krémový, 30x40 cm
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Art Deco Pearl
Modrý, 45x45 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cuddly
Z mikroplyše, tmavě hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Antartic
Z umělé kožešiny, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
122
123
124
...
189
Načíst další