Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 102 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, hnědá, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Na prodejně
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(3)
Doručíme od 6. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Tvar (2)
Bigso
Organizér Archie Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 28,5x8,5 cm, výška 32 cm
(1)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bigso
Organizér Oskar Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(45)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Sass & Belle
Obal na květináč Chilli
Ručně malovaný, keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Ego Dekor
Obal na květináč Belmonte
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 26. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Svícen Vela
Keramický
Doručíme od 26. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Light & Living
Dekorativní mísa Carsoli
Kovová, 12,5x15 cm
(3)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Popelník Spinning
Kovový, ø 11 cm, výška 10 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Esschert Design
Venkovní teploměr Bees
Kovový
(5)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Rex London
Kreativní sada Knitting Kit Mushroom
Vhodný věk 3+
(9)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Koupelnový organizér Mozie
Na vatové tampony, betonový, krémový, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
JUNA
Kuchyňská rukavice Christmas Fable
S vánočním motivem, tmavě zelená, 17x33 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Casa Selección
Běhoun na stůl Loving
41x150 cm
(95)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, do postýlky/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedomodré, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, modré, 90x190 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Orion
Nádoba na nápoje Citrus
5,4 l
(22)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Obrazy v sadě Coffee
20x20 cm, 2 ks
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Anemone
Omyvatelný, z PVC, s květinovým vzorem, šedý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Moderna
Omyvatelný, z PVC, s ornamentem, hnědý, 140x240 cm
(6)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Cosy Coeur
Omyvatelný, z PVC, patchwork, světle hnědý, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
ZicZac
Prostírání Troja
Z eko kůže, 45x33 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Metaltex
Forma na dort Springform
ø 26 cm, kov
(28)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Addis
Koupelnový organizér
Na kosmetiku, plastový, 18x18 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
(2)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Podsedák Artchic
Bavlněný, venkovní, na zavazování, s ornamentem, 40x40 cm
(7)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Marble
Na zavazování, s abstraktním vzorem, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Povlak na polštář Chanel
Na zip, s nápisem, 43x43 cm
(19)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 45x45 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Pratelný, černý, 140x200 cm
(83)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Rex London
Kreativní sada Fairies in the Garden
Vhodný věk 3+
(8)
Skladem
Poslední kousek
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dětský polštářek Bichette
Se snímatelným potahem, sametový, bílý/růžový, 40x40 cm
(2)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dětský polštářek Dina
Se snímatelným potahem, sametový, zelený, 40x40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dětský polštářek Tigry
Se snímatelným potahem, sametový, žlutý, 40x40 cm
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Versailles
340 ml
(41)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(11)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
La Rochére
Sklenička Abeille
240 ml, na víno
(18)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 2 ks
Bredemeijer
Sklenice v sadě Padua
2 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
170 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Orion
Sklenice v sadě Liberty
6 ks, 350 ml
(15)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
57 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Světelná dekorace Billy
V přírodní barvě, z masivního dřeva, LED, na baterky, ø6x17 cm
(9)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, plastový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 390 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na jednolůžko, perkálové, světle hnědé, 90x190 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Mepal
Bryndák Forest Friends by Little Dutch
Silikonový, světle modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Compactor
Koupelnový organizér Bristol
Textilní, bílý/růžový, 21x9 cm, výška 37 cm
(58)
Skladem
339 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Bryndák Fairy Garden by Little Dutch
Silikonový, světle růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
339 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
139
140
141
...
190
Načíst další