Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 097 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Casa Selección
Rámečky v sadě
14x19 cm, 3 ks, stojací/na zeď, hnědé/v přírodní barvě, na fotku 10x15
(4)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, světle hnědé, 30x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Design Letters
Dětská miska Darling
Plastová, světle modrá, ø 11 cm
(3)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Utěrka Light Grey
Lněná, světle šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Sass & Belle
Obal na květináč Leggy
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 16 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 50x90 cm
(102)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
Premium
Sagaform
Hrnek Doris
380 ml, kovový, tmavě zelený
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Utěrka Dark Grey
Lněná, tmavě šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Suzy
Z mikrovlákna, béžový, 140x240 cm
(2)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Flanela
Zelená, 10x80 cm
(1)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mason Cash
Hrnek In The Meadow
400 ml, keramický, zelený
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rex London
Zvonek na kolo Wild Wonders
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, černá, 70x150 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na jednolůžko, z bio bavlny, červené, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, šedá, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
306 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Livio Duo
2 ks, 250 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné
Skladem
Poslední kousky
306 Kč
153 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(8)
Skladem
305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, ø 35 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
House Nordic
Podsedák Lambskin
Z umělé kožešiny, ø 35 cm
(7)
Skladem
305 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Lékué
Forma na dort
ø 20 cm, silikon
(9)
Skladem
Poslední kousky
305 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, taupe, 125x150 cm
(23)
Doručíme od 29. 10. 2026
304 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 4 ks
Dakls
Hrnky v sadě
4 ks, 100 ml, na espresso, béžové
(3)
Skladem
Poslední kousky
302 Kč
76 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory
16x16 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 15x15
(1)
Skladem
Poslední kousky
302 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Alaska
Z umělé kožešiny, šedobéžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
301 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Costa Nova
Hrnek Brisa
440 ml, keramický, bílý/světle modrý
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
301 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchyňská chňapka Christmas Town
Bavlněná, červená/béžová, 18x88 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
299 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětská osuška Sponge Bob "Tropical Duo"
Bavlněná, 70x140 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě
2 ks, bavlněné, šedé, 20x20 cm
(11)
Skladem
299 Kč
150 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Marra
3 ks, bavlněné, bílé/béžové, 51x74 cm
(7)
Skladem
299 Kč
100 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(4)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(52)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s pruhy, 40x40 cm
(2)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Green Gate
Ubrousek
Textilní, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(2)
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Premium
Sagaform
Lahev Tom
650 ml, cestovní, z recyklovaného plastu, světle šedá
(1)
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlněná, béžová, 70x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
Premium
Sagaform
Hrnek Doris
380 ml, kovový, krémový
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
ONA
Hrnek Fika
330 ml, kameninový, béžový
Skladem
Poslední kousek
299 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 30 h, ø 4 cm, výška 30 cm
Skladem
299 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
147
148
149
...
190
Načíst další