Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 090 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, vínový
(3)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Maximex
Drobné zahradní nářadí v sadě
3 ks, kov/plast, 29 cm
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 2x malý ručník (30x30)
(2)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, zelený
(2)
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XS/S, z mikroplyše, zelený
(1)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
Artevasi
Truhlík Capri
Závěsný/samozavlažovací, z recyklovaného plastu, 28,5x50 cm, výška 20 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Bloomingville
Váza Niza
Ručně malovaná, terakotová, černá, ø 20 cm, výška 16,5 cm
(12)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Rámečky v sadě Aspen
30x40 cm, 3 ks, na zeď, černé, na fotku 21x30/na fotku 30x40
Doručíme od 23. 10. 2026
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, luxusní, saténové, černé, 230x220 cm
(29)
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Good Morning
Povlečení Pure Zigzag
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, z mikrovlákna, strukturovaný, šedé/hnědé, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Zero Twist
6 ks, froté, bavlněné, šedozelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Diamond
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem, šedé, 135x200 cm
(1)
Skladem
919 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Balvi
Šperkovnice Wood
Dřevěná/kovová, 19,5x17 cm, výška 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
919 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Wenko
Zrcadlo Clip
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 5x, ø 15 cm
(109)
Skladem
Poslední kousky
911 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bitz
Váza Gastro Blue
Z kameniny, tmavě modrá, ø 14 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
910 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Good Morning
Dětské povlečení Caribbean
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Fantastic
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, v mentolové barvě, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Light & Living
Dekorační polštář Fasano
Bavlněný, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Remi
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Jacob Geo
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, strukturovaný, béžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mila Home
Povlečení Geometric
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, s geometrickým vzorem/kostkované, bílé, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premier Housewares
Dětské noční světlo Ola
Bílé, porcelánové, LED, noční/přenosné, na baterky, 25x15x18 cm
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
B.E.S.
Prostěradlo Jersey Lycra
Napínací, na dvoulůžko, jersey, bílé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Good Morning
Povlečení Yachtclub
Na jednolůžko, na zip, oboustranné, bavlněné, s pruhy/s potiskem, bílé/modré, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Mijolnir
Povlečení Hook
Na dvoulůžko, na knoflíky, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Vita
6 ks, 250 ml, skleněné, dvoustěnné/na latte
(215)
Skladem
909 Kč
152 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětský polštářek Turtle
Bavlněný, zelený/hnědý, 30x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Garden Pleasure
Stojan na květiny
Dřevěný, 22,5x33 cm, výška 39 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
909 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, v cihlové barvě, 70x140 cm
(3)
Skladem
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Good Morning
Dětské povlečení Dino
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Good Morning
Dětské povlečení Hay
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Hugs
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Good Morning
Dětské povlečení Rave
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, hnědé/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Kaligrafická sada Venezia
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Mauro Ferretti
Stojany na květiny v sadě Whity
2 ks, kovové, ø 17 cm, výška 46 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Květináč
Kovový, s odtokovým otvorem, ø 17 cm, výška 23 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, krémové, 240x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Markslöjd
Elektrický svícen Hol
Červený, plastový, do zásuvky, 35x5x30 cm
(31)
Skladem
909 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, modré, 70x140 cm
(31)
Skladem
909 Kč
455 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Good Morning
Dětské povlečení Robo
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré/béžové, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Heaven
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré/růžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Dětské povlečení Suus
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré/růžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost M/L, z mikroplyše, modrý
(14)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
Good Morning
Župan Polyvelvet
Velikost XS/S, z mikroplyše, modrý
(14)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Velikost (3)
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, modrý/světle šedý, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Oblíbené
Wallity
Obraz Leonid Afremov
100x70 cm, - reprodukce/tištěný, na plátně
(130)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obraz Brett birdy
22,5x30 cm, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
909 Kč
Do košíku
Do košíku
Veronika Boulová
Plakát Two Faces
29x41 cm
Skladem
Poslední kousek
909 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
17
18
19
...
190
Načíst další