Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 092 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(5)
Skladem
198 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(3)
Doručíme od 29. 10. 2026
198 Kč
66 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Cuisiline
2 ks, z recyklované bavlny, béžové, 18x28 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Harry Potter "Hedwig"
40x40 cm
Skladem
Poslední kousky
195 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Wednesday "Color"
Černý, 40x40 cm
Skladem
195 Kč
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětská lahev Brick
Plastová, žlutá, 390 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
194 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Wednesday
Fialový, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
193 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Kůň
40x40 cm
Skladem
191 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Retro Meadow
Bavlněná, žlutá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(462)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Dogs
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(173)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Solaris
Bavlněná, černobílá, 14,5x24,5 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Suzette
Bavlněná, červená/šedá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnost 150 °C
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Cooksmart ®
Utěrka s vykrajovátkem v sadě Hen House
2 ks, bavlněná, bílá, 45x65 cm
(11)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Chňapky v sadě Suzette
2 ks, bavlněné, červené/šedé, 18x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, s potiskem, bílý, 37x26 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
KIS
Dětský úložný box C Box Style
Plastový, bílý, 37x26 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (5)
Oblíbené
Bonami
Hrnek Domov tu
260 ml, porcelánový, bílý
(67)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Bauhaus
Bavlněná, 19x31 cm
(17)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Esschert Design
Květináč
Z terakoty, s odtokovým otvorem, ø 12,5 cm, výška 8,5 cm
(111)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 30 h, ø 7 cm, výška 14 cm
(3)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání Jacquard
Plastové, s pruhy, 33x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Kaleidoskop Colourful Creatures
Vhodný věk 3+
(1084)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Orion
Zrcadlo
Kosmetické, 15x22 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na pečení
26,5 x 18,5 cm, kov
(4)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(9)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Metaltex
Nůž Usuba
Sekáček, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(83)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Curious Cats
Bavlněná, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnost 250 °C
(111)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premier Housewares
Lahev Mimo
600 ml, cestovní, modrá
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Lahev Saga
500 ml, cestovní/s pítkem, tritanová, modrá
(2)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Rex London
Kaleidoskop Night Sky
Vhodný věk 3+
(636)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Metaltex
Nůž Gourmet
Kuchařský, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(15)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Lahev Mimo
600 ml, cestovní, oranžová
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Stripe
2 ks, plastová, s pruhy, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(7)
Doručíme od 15. 10. 2026
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(6)
Doručíme od 15. 10. 2026
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
95 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Prostírání Joalie
Plastové, ø 38 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Gardenico
Květináč Metro Twist
Plastový, bez odtokového otvoru, ø 29 cm, výška 26,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Marcia
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Podsedák Essentiel
Na zavazování, 40x40 cm
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
IHR
Hrnek Tulip Meadow
75 ml, porcelánový, fialový
(5)
Skladem
Poslední kousky
189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Twily
Na zip, 40x40 cm
(16)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(10)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Prostírání
Plastové, s ornamentem, 38x38 cm
(10)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Frangyss
Jutové, ø 38 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
189 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostírání Mogador
S příměsí juty, ø 38 cm
(1)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostírání Granis
Z eko kůže, ø 38 cm
(4)
Skladem
189 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
176
177
178
...
190
Načíst další