Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 095 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Šedá, 14,5x24,5 cm
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
V terakotové barvě, 14,5x24,5 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Zelená, 14,5x24,5 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Cooksmart ®
Kuchyňská rukavice Homestead
Bavlněná, světle modrá, 19x31 cm
(6)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Dakls
Svícen Happy Halloween
Dřevěný, s haloweenským motivem
(3)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
JAHU collections
Deka Dice
Fleecová, černá, 150x200 cm
(44)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Jerry Fabrics
Dětský polštářek Lilo a Stitch "Pink"
Fleecový, růžový, 40x40 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v cihlové barvě, 50x90 cm
(3)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, v terakotové barvě, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Deka Plain
Fleecová, hnědá, 150x200 cm
(19)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Rex London
Interaktivní hračka Skydiver
(3)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Sass & Belle
Dekorační tác Frog
Kameninový, 9x7,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Homéa
Aromalampa Cera
Keramická, 9x13 cm, výška 11 cm
(10)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bébé Douceur
Kousátko Koala
Vhodný věk 0+
(1)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na srnčí hřbet Grande
31 x 12 cm, kov
(4)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Váza
Porcelánová, krémová, ø 7 cm, výška 12 cm
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, krémová, ø 10 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Ručník Zero Twist
Froté, bavlněný, krémový, 50x85 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ručník Maya
Froté, bavlněný, krémový, 50x90 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Dakls
Hrnek Tone
560 ml, keramický, krémový
(2)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Alveis
Ze směsi vláken, antracitová, 14,5x24,5 cm
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Kuchyňská rukavice Alveis
Ze směsi vláken, béžová, 14,5x24,5 cm
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Metaltex
Nůž Santoku
Santoku, z nerezové oceli, rukojeť: plast
(31)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Prostírání Maya
Bavlněné, 33x48 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Prostírání Maya
Bavlněné, pratelné, 33x48 cm
(3)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Metaltex
Nůž Gourmet
Plátkovací, z nerezové oceli, rukojeť: nerez
(25)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 16 ks
IHR
Ubrousky v sadě Purple Spring
16 ks, papírové, s květinovými vzory, 33x42 cm
(9)
Skladem
179 Kč
11 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Anniversary
20 ks, papírové, 33x33 cm
(2)
Skladem
179 Kč
9 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 20 ks
Bloomingville
Ubrousky v sadě Maxima
20 ks, papírové, 33x33 cm
Skladem
179 Kč
9 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Odpuzovač vos
Papírový, ø 21 cm, výška 29 cm
(13)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Bébé Douceur
Dětská jídelní sada Forest
4 ks, plastová, 1x polévková lžíce/1x jídelní vidlička
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(4)
Doručíme od 15. 10. 2026
179 Kč
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
sada 2 ks
JAHU collections
Prostírání v sadě Chess
2 ks, plastová, s geometrickými vzory, 45x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
90 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Tank
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 13 cm, délka 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Podmiska pod květináč
Z terakoty, ø 17 cm, výška 2,5 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Shana
Z mikrosaténu, na zip, 40x40 cm
(6)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
douceur d'intérieur
Povlak na polštář Twily
Na zip, 40x40 cm
(8)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
douceur d'intérieur
Prostírání Rythmo
Plastové, s geometrickým vzorem, ø 35 cm
(2)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
17x22 cm, na zeď, černý, na fotku 13x18
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Narvik
17x22 cm, na zeď, šedý, na fotku 13x18
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Narvik
17x22 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 13x18
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Kyoto
17x23 cm, stojací/na zeď, bílý, na fotku 15x21
(2)
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Rámeček Narvik
19x25 cm, na zeď, černý, na fotku 15x21
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, růžová, ø 10 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
179 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Sada na vyšívání Lion
Vhodný věk 3+
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Forma na mini bábovky
28 x 17 cm, silikon
(3)
Doručíme od 21. 10. 2026
179 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 5 ks
Homéa
Svíčky v sadě Essential
5 ks, doba hoření 7 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 20 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
179 Kč
36 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Světelná dekorace
Červená, keramická, LED, na baterky, 11x7x11 cm
(5)
Skladem
179 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
178
179
180
...
190
Načíst další