20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 044 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 30x30 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, bílé, 30x30 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
Dakls
Hrnek Happy Time
230 ml, keramický, bílý
(121)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Dakls
Běhoun na stůl
S geometrickým vzorem, 32x140 cm
(2)
Skladem
129 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Oblíbené
Dakls
Drobná dekorace
Dřevěná, 4x10 cm, výška 18 cm
(74)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, fialový, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, hnědý, 30x50 cm
(23)
Doručíme od 15. 10. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Dakls
Obal na květináč Bird
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 11,5 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
129 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Restilo
Ručník Amari
Froté, bavlněný, krémový, 30x50 cm
(1)
Doručíme od 15. 10. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Pompom
Ve zlaté barvě, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 225 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Rex London
Zápisník Cactus
130 str., bez potisku
(5)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(4)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(6)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Oriental
Plastové, strukturovaný, ø 40 cm
(2)
Doručíme od 29. 10. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
JAHU collections
Povlak na polštář Marble
Na zip, s geometrickým vzorem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Coffee shop
Plastové, 28,5x44 cm
(3)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(4)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Goldira
Plastové, s pruhy, 30x45 cm
(3)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Diamant
Z PVC, ø 38 cm
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(1)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Pepita
Ø 38 cm
(2)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Rex London
Puzzle Fairies in the Garden
Počet dílků 48, vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Ruční kultivátor
Kovový, 40 cm
(5)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
OYOY Living Design
Svíčka Fukai
Doba hoření 10 h, počet knotů 1 ks, ø 2 cm, výška 28 cm
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Doručíme od 29. 10. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Essentiel
3 ks, textilní, 40x40 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
43 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-20 % s kódem
sada 10 ks
JAHU collections
Utěrky v sadě Micro
10 ks, z mikrovlákna, 15x30 cm
(10)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
13 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
WoodWick
Vonný vosk do aromalampy Denim
S vůní džínoviny, sojový, váha 23 g
(2)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, zelenomodré, 30x30 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlněné, zelené, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Oblíbené
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, zelený, 30x50 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
129 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
Rex London
Zápisník Heart
60 str., formát A6, linkovaný
(1)
Skladem
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódem
Rex London
Zápisník Routemaster Bus
60 str., formát A6, linkovaný
(1)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Formát (2)
-20 % s kódem
Unipar
Svíčka Pure Beauty
Doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Zero Twist
2 ks, froté, bavlněné, žluté, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
65 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
-20 % s kódem
Love Story
Postroj Reflective
Velikost XS, žlutý
Skladem
Poslední kousek
103 Kč
s kódem
129 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kave Home
Sklenice Obila
(1)
Doručíme od 4. 12. 2026
128 Kč
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Skladem
102 Kč
s kódem
127 Kč bez kódu
42 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Novinka
Dakls
Aromalampa
Keramická, 8x9 cm, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousky
100 Kč
s kódem
125 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Dakls
Aromalampa
Keramická, 8x9 cm, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousek
100 Kč
s kódem
125 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Novinka
Dakls
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
100 Kč
s kódem
125 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Dakls
Kuchyňská rukavice
Fialová/krémová, 17x27 cm, tepelná odolnost 250 °C
(2)
Skladem
Poslední kousek
124 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Rámeček Narvik
14,5x19,5 cm, na zeď, šedý, na fotku 10x15
(70)
Doručíme od 3. 11. 2026
124 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
1
...
185
186
187
188
189
Načíst další