Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 078 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(31)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Povlečení Dramatic Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové/šedé, 230x220 cm
(120)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Hubelino
Příslušenství ke kuličkové dráze
Vhodný věk 4+, BPA free
(15)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Vialli Design
Konvice na čaj Diva
1,5 l, se sítkem, skleněná
(10)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Wave
Z mikroplyše, slonovinová, 150x200 cm
Doručíme od 6. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Light & Living
Soška Hands
Z polyresinu, 9,5x24,5 cm, výška 15 cm
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
SQUISHMALLOWS
Stavebnice BLDR Concert
Vhodný věk 8+
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Světelný řetěz Millie
Skleněný, LED, na baterky, s časovačem, délka 120 cm
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, světle hnědé, 180x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, světle modrý
(5)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
douceur d'intérieur
Deka Flanou
Z mikroflanelu, taupe, 220x240 cm
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Deka Pippa
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Deka Wave
Z mikroplyše, taupe, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Sagaform
Termohrnek Tova
320 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(5)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Black+Blum
Termoláhev
500 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Black+Blum
Termoláhev
750 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Doručíme od 14. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Beauty Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
Skladem
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Full Beige
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
PT LIVING
Váza Squirrel On Branch
Skleněná, tmavě zelená, ø 9,5 cm, výška 15 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus Beige Meadow
S květinovým vzorem, béžový, ø 140 cm
(9)
Doručíme od 14. 12. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus Home Sweet Home
S nápisem, bílý, ø 140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus Mandala
Mandala, tmavě zelený, ø 140 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus Yellow Bird
Se zvířecím vzorem, béžový, ø 140 cm
(11)
Doručíme od 14. 12. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Ubrus
S květinovým vzorem, bílý/světle modrý, ø 140 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Happy New Year
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, bílý/černý/ve zlaté barvě, 140x180 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Nordic
S vánočním motivem, s ornamentem, bílý/šedý, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
S|P Collection
Zarážky na knihy v sadě Opus
2 ks, kamenné
Doručíme od 22. 10. 2026
899 Kč
450 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, zelené, 200x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 200x200 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Deka Flanou
Z mikroflanelu, zelená, 220x240 cm
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s puntíky, černobílé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Tefal
Termoska Senator K3064414
1 l, z nerezové oceli, černá
(2)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home
Povlečení Geometric
Na dvoulůžko/prodloužené, s prostěradlem/4dílné, otevřené, s geometrickým vzorem/kostkované, černé, 200x220 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Pítko pro ptáčky
30x33 cm, výška 11,5 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Linear Curve
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, černé/béžové, 200x200 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Tefal
Termoska Senator K3068414
1 l, z nerezové oceli, červená
(2)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
LEGO®
Dětská termoska Botanicals
Kovová, červená/bílá, 560 ml
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Munro Stag Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 200x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 200x200 cm
(93)
Doručíme od 3. 11. 2026
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Stanley
Termohrnek AeroLight™ Transit Mug Pistachio
350 ml, z nerezové oceli, šalvějově zelený
(3)
Skladem
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Tiseco Home Studio
Deka Wave
Z mikroplyše, šedá, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 200x200 cm
(145)
Skladem
Poslední kousek
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, šedé, 200x200 cm
(59)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Umbra
Šperkovnice Wavy
Kovová, ø 10 cm, výška 8 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, žluté, 200x200 cm
(44)
Skladem
Poslední kousky
899 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Oblíbené
Sagaform
Dekantér Oval
1 l
(167)
Skladem
Poslední kousky
895 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Balvi
Dekantér Poison
1 l
(10)
Skladem
Poslední kousky
895 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mepal
Dětská jídelní sada Little Farm by Little Dutch
3 ks, plastová, 1x polévková lžíce
(3)
Skladem
Poslední kousky
893 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
20
21
22
...
190
Načíst další