Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 082 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Artevasi
Květináč Echo
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 18 cm
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 270 ml, na koktejly
(2)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Skladem
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Velmar
2 ks, béžové, 18x18 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bianca
Osuška Reversible Stripe
Froté, bavlněná, s pruhy, bílá/modrá, 90x140 cm
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Bloomingville
Váza Ariella
Z kameniny, modrá, 15x9,5 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Salcombe Boats
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 200x200 cm
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, modré, 120x200 cm
(83)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (5)
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, modrý, 220x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 3 cm
(3)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Mila Home
Dětský hrací koberec Big World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 80 cm
(8)
Doručíme od 14. 12. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Mila Home
Dětský hrací koberec Furry World
Pratelný, syntetický, bez vlasu, kulatý, ø 80 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (4)
Catherine Lansfield
Povlečení Strawberry Frills
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, růžové, 200x200 cm
(3)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, růžový/světle šedý, 220x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Premium
sada 2 ks
Zone
Skleničky v sadě Rocks
2 ks, 210 ml, na likér
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
435 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Dekorativní mísa Iani
Skleněná, ø 26 cm
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, do zásuvky, IP44, délka 350 cm
(1)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
Styler
Obraz Anemone
60x60 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Styler
Obraz Apple Flowers
60x60 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Globus
Bílý, plastový, LED, solární, IP44, délka 500 cm
(31)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Good Morning
Ručníky v sadě Plain
4 ks, froté, bavlněné, vínové, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
217 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s pruhy, zelené, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Done by Deer
Závěsná hračka Elphee
Vhodný věk 0+
(102)
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
knor
Rámeček
55x45 cm, na zeď, plastový, černý, na fotku 10x15/na fotku 13x18
(8)
Skladem
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Satin Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, damaškové, s pruhy, šedé, 200x200 cm
(10)
Doručíme od 3. 11. 2026
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Candellux Lighting
Dětská lampička Ofelia
Žlutá, látková, do zásuvky, 18x18x1,5 cm
Skladem
Poslední kousek
869 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, žluté, 200x200 cm
(33)
Skladem
Poslední kousky
869 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
SOEHNLE
Difuzér Bari
Elektrický, objem 80 ml, ø 11,5 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Fotoalbum Great Art,
(1)
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Vialli Design
Konvice na čaj Geo
1,3 l, se sítkem, skleněná, ve zlaté barvě
Skladem
Poslední kousky
868 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Printworks
Puzzle Lounge
Počet dílků 1000, vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Printworks
Puzzle Morning Fields
Počet dílků 1000, vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Printworks
Puzzle Part and Whole
Počet dílků 1000, vhodný věk 7+
Skladem
Poslední kousky
867 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Povlečení Circles
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem/s potiskem, světle hnědé, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
864 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Posey
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 14 cm
Doručíme od 20. 10. 2026
863 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
863 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Bigso
Organizér Trey Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
863 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Kave Home
Osuška Navira
Froté, bavlněná, bílá, 70x140 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Kave Home
Dětská lampička Bianella
Bílá/béžová, látková, do zásuvky, ø20x29 cm
(1)
Doručíme od 11. 12. 2026
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Váza Brenna
Z recyklovaného skla, ø 21 cm, výška 36 cm
(2)
Doručíme od 11. 12. 2026
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Premium
Kave Home
Dětské stínidlo Ciral
Žluté/bílé, látkové, ø40x20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
861 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v bronzové barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
860 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
Novinka
STOFF Nagel
Váza Nagel
Kovová, v leskle zlaté barvě, ø 2 cm, výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
860 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, antracitové, 200x220 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Bianca
Dětské povlečení Zoo Animals
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé, bavlněné, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, béžové, 135x200 cm
(12)
Skladem
859 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
1
...
24
25
26
...
190
Načíst další