Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 073 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Povlečení Isadora Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/béžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/modré, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Disco Cherries Stripes
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/zelené, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/šedé, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
LEGO®
Dětský batoh Purple Cherry Blossom
Objem 25 l
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football Stars
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, šedé, flanelové, 135x200 cm
(10)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Bianca
Povlečení Winter Scene
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s potiskem, šedomodré, 135x200 cm
(21)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Angus Highland Cow
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, hnědé/béžové, 230x220 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Bigso
Organizéry v sadě Hugo Canvas Paper Laminate
4 ks, na psací potřeby/na dokumenty, kartonové
(1)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Bigso
Organizér Walter Canvas Paper Laminate
Zásuvkový/na dokumenty, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Svícen Jada
Kovový
(1)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Květináč
Závěsný, kovový, ø 26 cm, výška 13 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Marsala
Lněný, 40x200 cm
(23)
Doručíme od 18. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl True Green
Lněný, 40x200 cm
(23)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Mustard
Lněný, 40x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Běhoun na stůl Natural
Lněný, 40x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Red Gingham
Lněný, na zip, kostkovaný, 50x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Rayen
Ochranná plachta na motorku
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, oranžové/světle hnědé, 230x220 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(5)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Panenka Princess Amélie
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Zone
Podsedák Disc
Venkovní, 33x33 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Zone
Podsedák Disc
Venkovní, 33x33 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
sada 4 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Illustrated Face
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
210 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, 230x220 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, v cihlové barvě, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight Animals
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, v levandulové barvě, 230x220 cm
(629)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, v mentolové barvě, 230x220 cm
(44)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Countryside Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 230x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
Blomsterbergs
Forma na muffiny
36 x 25,5 cm, silikon
(1)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
La Rochére
Hrnek Abeille
270 ml, se sítkem, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Premier Housewares
Solná deska na grilování Himalayan
Solná, 23x23 cm, výška 4 cm
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rex London
Vybavení do dětské kuchyňky Toaster
Vhodný věk 1+, BPA free
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Minimalist Cushion Covers
Ubrus Christmas Sweater
S vánočním motivem, s geometrickým vzorem/s ornamentem, zelený, 140x180 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, vínové, 70x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, vínové, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, vínové/šedobéžové, 40x55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
420 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Esschert Design
Kapsa na nářadí Denim
(6)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na dvoulůžko, flanelové, zelené, 180x200 cm
(7)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Stag Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Tropic Tiger Leaf
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, zelené/hnědé, 230x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Clarence Floral
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, zelené/růžové, 230x220 cm
(21)
Doručíme od 3. 11. 2026
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Santa's Howdy Christmas
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované, zelené/růžové, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousky
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Bigso
Organizér Johan Canvas Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(35)
Skladem
839 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
28
29
30
...
190
Načíst další