Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 069 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
LEGO®
Dětský batoh Flowers
Objem 10 l
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Playmobil
Dětský polštářek Boy
Se snímatelným potahem, s příměsí lnu, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Mic
Z mikroplyše, fialový, 220x240 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, světle šedé, fleecové, 135x200 cm
(7)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Garden Pleasure
Houpací síť Hawaii
Délka 260 cm, šířka 100 cm
(89)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Svícen Soreyah
Na čajovou svíčku, kameninový
(2)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Balvi
Kasička Oink
Keramická, 20x17 cm, výška 18,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační tác Krosna
Kovový, ø 34,5 cm
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Hübsch
Organizér Studio
Na psací potřeby, kožený, 6x20 cm, výška 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Přehoz Palsha
Krémový, 170x210 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 230x220 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, v petrolejové barvě, 220x200 cm
(2699)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Wallity
Obraz Margarita
40x55 cm, s rámem
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Charm
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(4)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Green
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(8)
Doručíme od 18. 11. 2026
819 Kč
410 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Lemons
4 ks, na zip, s potiskem, 43x43 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Mila Home
Povlaky na polštáře v sadě Merry Christmas
4 ks, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 43x43 cm
Doručíme od 14. 12. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Sweets and Treats
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, růžové, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, růžové, 200x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, růžové/fialové, 230x220 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, modré, 50x90 cm
(292)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 290 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 450 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Novinka
sada 4 ks
S|P Collection
Sklenice v sadě Robi
4 ks, 560 ml, na víno
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Revera
6 ks, 500 ml, z recyklovaného skla, na koktejly
Doručíme od 22. 10. 2026
819 Kč
137 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, ø 20 cm, výška 30 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Novinka
Pineapple Elephant
Povlečení Cotton Rich Narrow Woven Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, taupe, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Umbra
Rámeček Bellwood
19x24 cm, stojací, dřevěný, tmavě hnědý, na fotku 10x15/na fotku 12x18/na fotku 13x18
(12)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, tmavě modré, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě šedé, 220x200 cm
(23)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, tyrkysové, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
House Nordic
Umělá tráva
Ø 51 cm, výška 45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Zone
Koupelnový organizér Ume
Kameninový, světle zelený, ø 8 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
Bianca
Povlečení Hampton Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s pruhy, zelené/krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
YAMAZAKI
Konvice na čaj Tower
600 ml, se sítkem, plastová, černá
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Stripe
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, červené/bílé, 230x220 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 180x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Markslöjd
Špička na stromček Glina
V mosazné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Špička na stromček Glina
Ve stříbrné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem
Skladem
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, žluté, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko/prodloužené, jersey, žluté, 200x220 cm
(93)
Skladem
Poslední kousek
819 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (4)
Premium
sada 4 ks
La Rochére
Sklenice v sadě Troquet
4 ks, 100 ml, na whiskey
(2)
Skladem
Poslední kousky
818 Kč
205 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 200x200 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
818 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Kave Home
Povlaky na polštáře v sadě Macie
2 ks, bavlněné, na zip, s pruhy, 50x50 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
817 Kč
409 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Povlak na polštář Cral
Bavlněný, na zip, s pruhy, 45x45 cm
Doručíme od 11. 12. 2026
817 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Karlsson
Budík Brisk Dome
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
817 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
31
32
33
...
189
Načíst další