Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 067 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 240 ml, na sekt
(148)
Skladem
809 Kč
135 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Sanga
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, světle modré, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, světle zelený, 180x220 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Viaden
Přehoz
Bavlněný, světle šedý, 230x170 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Plážová osuška Shark
Bavlněná, tmavě modrá, 90x180 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, tmavě modrá, ø 13,5 cm, výška 22 cm
(2)
Doručíme od 16. 10. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Star Trading
Světelný řetěz Chania
Plastový, LED, solární, IP44, délka 280 cm
(11)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Z masivního dřeva, LED, na baterky, s časovačem, 45x5x27 cm
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Leonie
Z polyresinu, LED, na baterky, 16,5x13,5x14,5 cm
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Váza Animado Anillo
Skleněná, zelená, ø 13,5 cm, výška 22 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Novinka
Bianca
Povlečení Brushed Regal Check
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, zelené/krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lively
Černá/světle šedá, papírová, do zásuvky, 45x14x68 cm
(2)
Skladem
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
S|P Collection
Konvice na čaj Sencha
350 ml, se sítkem, z litiny, černobílá
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premier Housewares
Váza Cayden
Skleněná, černá, ø 20 cm, výška 30 cm
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
Umbra
Koupelnový organizér Bellwood
Na kosmetiku, z recyklovaného plastu, černý, 26x20 cm, výška 13 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
809 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mijolnir
Přehoz Pom Pom
Fleecový, šedý, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
809 Kč
Do košíku
Do košíku
OYOY Mini
Dětská tapiserie Saga
Výška 100 cm
Skladem
Poslední kousky
808 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Neat
Ø 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
807 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Karlsson
Budík Regal
Ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Pearl Glow
Ø 8 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
807 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Blink
Červená, papírová, LED, na baterky, s časovačem, ø76x17 cm
Skladem
806 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Karlsson
Budík Stark
Ø 13,5 cm, výška 13 cm
(3)
Skladem
805 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
My House
Povlečení Boston
Na jednolůžko, na zip, z žakáru, šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
805 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, tmavě modrý, 25x25 cm, výška 18 cm
(41)
Skladem
803 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Na prodejně
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě
6 ks, 360 ml
(278)
Skladem
Poslední kousky
803 Kč
134 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 25x25 cm, výška 18 cm
(51)
Skladem
Poslední kousky
801 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
Karlsson
Budík Brisk Dome
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Kave Home
Difuzér The Essence
S vůní citrusových plodů/s květinovou vůní, ø 6 cm, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Audaz
Digitální, 3x14 cm, výška 6,5 cm
Skladem
Poslední kousek
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Dětská tapiserie Milu
Výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kave Home
Váza Neti
Ručně vyrobená, z papírmaše, krémová, 20x9 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousky
800 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Regál na víno Single
Nástěnný, kovový, ve zlaté barvě, počet lahví 6, ve zlaté barvě, šířka 11,5 cm, výška 66 cm, hloubka 18 cm
(5)
Skladem
800 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, antracitové, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
Good Morning
Dětské povlečení Adria
Do postýlky, na zip, světle šedé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Good Morning
Dětské povlečení Adria
Do postýlky, na zip, světle růžové, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 140x200 cm
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, bílý/béžový, 200x220 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Ubrus
Bavlněný, s geometrickým vzorem, růžový/béžový, 150x250 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Roba
Dětské povlečení Frosty Almond
Do postýlky, béžové, s příměsí bavlny, 80x80 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, bílý
(8)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
Bloomingville Mini
Chrastítko Fintan
Vhodný věk 0+, BPA free, praní v ruce
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
House Nordic
Dekorační polštář Blossom
Modrý/hnědý, se snímatelným potahem
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Perfumed Prague
Difuzér #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
S vůní bergamotu/s vůní opuncie, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(12)
Skladem
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
OYOY Mini
Dětská tapiserie Saga
Výška 100 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Roba
Dětské povlečení Lil Planet
Do postýlky, na knoflíky, světle šedé, 100x135 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
799 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Rex London
Dětský polštářek Joy
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
Skladem
Poslední kousky
799 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
33
34
35
...
189
Načíst další