Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 093 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Mickey "Hello"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
694 Kč
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Iconic
Ø 11 cm, výška 14 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Holm
Kámen na pizzu
Kameninový, 34x33 cm, výška 1 cm
(7)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Licorne
Na jednolůžko, na patentku, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na dvoulůžko, z bio bavlny, zelené, 180x200 cm
(21)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, šedý, 180x220 cm
(4)
Skladem
692 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
Kähler Design
Hrnek Hammershøi
330 ml, porcelánový, na latte, černý
(9)
Skladem
Poslední kousky
691 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
YAMAZAKI
Šperkovnice Tosca
Dřevěná/plastová, ø 10 cm, výška 12 cm
(181)
Skladem
691 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bitz
Váza Gastro Blue
Z kameniny, tmavě modrá, ø 14 cm, výška 20 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
691 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Restilo
Přehoz Softa
Prošívaný, z mikrovlákna, růžový/tmavě šedý, 220x240 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
690 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, antracitové/béžové, 40x55 cm
(32)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, antracitový/béžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Stranger Things "Upside Down"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(23)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Design Letters
Utěrky v sadě
2 ks, béžové, 40x60 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Karlsson
Budík Belle Numbers
Ø 11 cm
(7)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(2)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Unipar
Svíčka Flower Paradise
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, béžové, 260x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Restilo
Přehoz Ophelia
Prošívaný, z mikrovlákna, béžový, 220x240 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Béžový, 240x260 cm
(23)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/zelené, 135x200 cm
(59)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Markslöjd
Světelná dekorace Cosy
Bílá, plastová, LED, na baterky, ø10x20 cm
(14)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Sirius
Vánoční světelná dekorace Clara
Bílá, z vosku, LED, na baterky, ø14x18 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář White
Lněný, na zip, 45x45 cm
(11)
Doručíme od 18. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, bílý, na fotku 40x50
(13)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Patch
Manšestrový, hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Reality
Dětská lampička Karo
V leskle stříbrné barvě, kovová, LED, do zásuvky, 12x17x17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Frozen
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Tie Dye Football
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, fialové/tyrkysové, 135x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Do postýlky, teplé/oboustranné, na knoflíky, světle šedé, fleecové, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Rainbow Hearts
Do postýlky, teplé, na knoflíky, růžové, fleecové, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Deka Ecossais
S beránkem, hnědá, 125x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Z mikroplyše, hnědá, 130x160 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, hnědý, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
S|P Collection
Svícen Opus
Kamenný
Doručíme od 2. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Johan Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(3)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Bigso
Organizér Birger Restore Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(3)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Bigso
Organizér Walter Paper Laminate
Zásuvkový/na dokumenty, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Kähler Design
Svícen Hammershøi Christmas Father Elf
Keramický, s vánočním motivem
(3)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Svícen Hammershøi Christmas Gifts
Keramický, s vánočním motivem
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Vita
700 ml, cestovní, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě/šalvějově zelená
(3)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Marsala
Lněný, na zip, 45x45 cm
(189)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, matně černý, na fotku 40x50
(13)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/hnědé, 40x55 cm
(6)
Skladem
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, modrý/růžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
53
54
55
...
190
Načíst další