Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 088 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, modré, 260x220 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Salcombe Boats
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z mikrovlákna, modré, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Modrý, 240x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
689 Kč
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
Skladem
689 Kč
172 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, oranžový/béžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, v přírodní barvě, na fotku 40x50
(2)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení Sleep Dreams
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, bílé/růžové, 135x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 135x200 cm
(21)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, růžová, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, růžové, 135x200 cm
(38)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Alda
6 ks, 300 ml, na whiskey
(290)
Skladem
689 Kč
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, solární, IP44, délka 16 m
(3)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Markslöjd
Světelný řetěz Prince
Bílý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 135 cm
(11)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle hnědé, 200x200 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Povlak na polštář Blue Fog
Lněný, na zip, 45x45 cm
(11)
Doručíme od 18. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 135x200 cm
(12)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Brabantia
Termohrnek Make & Take
500 ml, z nerezové oceli, světle šedý
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, světle žlutý/fialový, 50x90 cm
(1)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Gizmo
Sáňkovací talíř Supernova
(2)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, tmavě modré, 260x220 cm
(105)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 230x220 cm
(1)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
Esschert Design
Venkovní hra Explorer Bag: Birds
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Classic
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x14,5 cm
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelenomodré, 260x220 cm
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelené, 260x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Zelený, 240x260 cm
(1)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, zelený, 50x90 cm
(2)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Diapozitiv
23x24 cm, výška 20 cm
(13)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Linear Curve
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, černé/béžové, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Mono Panel
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, černobílé, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky, černobílé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Lahev Vita
700 ml, cestovní, z nerezové oceli, černá/ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 135x200 cm
(91)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, šedomodré, 260x220 cm
(105)
Doručíme od 3. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Z mikroplyše, šedá, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 19. 10. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 140x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 135x200 cm
(234)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z mikrovlákna, šedé, 230x220 cm
(105)
Doručíme od 3. 11. 2026
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Šedý, 240x260 cm
(23)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Cove Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, žluté, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Žlutý, 240x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Cattara
Gril Piran
Na dřevěné uhlí/přenosný
(5)
Doručíme od 21. 10. 2026
684 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Gingerbread Lighthouse
Na čajovou svíčku, keramický
(22)
Skladem
683 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
54
55
56
...
190
Načíst další