Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 076 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Styler
Obraz Ripe Figs
40x50 cm, tištěný, s rámem
Doručíme od 18. 11. 2026
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Sicilia
40x50 cm, tištěný, s rámem
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Linza
Na jednolůžko, na knoflíky, tmavě modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, tmavě modré, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, tmavě růžové, 90x140 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Cage
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 280 cm
Skladem
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Svícen Christmas Tales
Kameninový/porcelánový, s vánočním motivem
(2)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Aria
V mosazné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Aria
Ve stříbrné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem
Skladem
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mioli Decor
Zarážka na knihy Birds
Kovová
(17)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Hrnky v sadě Liv
2 ks, 270 ml, skleněné, dvoustěnné, zelené
(2)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
325 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Blomus
Ručník Arto
Froté, z bio bavlny, zelený, 50x100 cm
(2)
Doručíme od 26. 10. 2026
649 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Arya
Z mikroflanelu, černý, 180x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Restilo
Deka Mic
Z mikroplyše, červená, 160x210 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Brandani
Váza
Skleněná, červená, ø 12,5 cm, výška 26 cm
Skladem
Poslední kousek
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Blink
Červená, papírová, LED, na baterky, s časovačem, ø45x15 cm
Skladem
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, červený, 25x25 cm, výška 18 cm
(160)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Mijolnir
Povlečení Maze
Na jednolůžko, na knoflíky, šalvějově zelené, 140x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměr povlečení (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětský úložný box
Plastový, žlutý, 25x25 cm, výška 18 cm
(207)
Skladem
Poslední kousky
552 Kč
s kódem
649 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (2)
+ Hloubka (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský talíř Dolly
Z kameniny, hnědý, 14x20 cm
(2)
Skladem
551 Kč
s kódem
648 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mauro Ferretti
Svícny v sadě Aster
2 ks, kovové
(1)
Skladem
Poslední kousek
648 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Santos
Z recyklované bavlny, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
s kódem
646 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, krémový, 80x120 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
549 Kč
s kódem
646 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, světle modrý, 80x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
549 Kč
s kódem
646 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ayyildiz Carpets
Dětský koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 80x120 cm
(8)
Doručíme od 26. 10. 2026
549 Kč
s kódem
646 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Minecraft "We got this"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(12)
Skladem
547 Kč
s kódem
644 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Povlečení Abstract
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s geometrickým vzorem/s potiskem, šedé/tyrkysové, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
547 Kč
s kódem
644 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Wondering
Z polyresinu, 11,5x9,5 cm, výška 23,5 cm
(4)
Skladem
547 Kč
s kódem
643 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Karlsson
Budík Gentle
Ø 12 cm
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
641 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Fiesta
Černý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, IP44, délka 360 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Farm
Bavlněná, krémová
(1)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Paw Patrol
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(5)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Delicate Green
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, bílé, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Utěrky v sadě Festive Car
2 ks, bavlněné, s vánočním motivem, bílé, 50x70 cm
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, červené/modré, 50x63 cm
(1)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, červené, 50x63 cm
(2)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
320 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Butter Kings
Utěrky v sadě Christmas Twigs
2 ks, bavlněné, bílé/zelené, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Jaipur Chunky Waffle
Bavlněný, starorůžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Bonami Selection
Květináč Terrazzo
Betonový, s odtokovým otvorem, ø 15 cm, výška 14 cm
(41)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Calm
Ø 11 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Belle Numbers
Ø 11 cm
(1)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Ladelle
Lahev Eco
1 l, cestovní, z nerezové oceli, béžová
(2)
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, béžová, 70x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, béžové, 160x200 cm
(33)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Bow
Z mikroplyše, bílá/růžová, 200x240 cm
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 200x200 cm
(63)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Heltie
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
(2)
Skladem
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Rosendahl
Hrnek Grand Cru Cottage
300 ml, porcelánový, bílý
Skladem
Poslední kousky
543 Kč
s kódem
639 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
63
64
65
...
190
Načíst další