Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 036 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Sequin Cluster
Sametový, šedý, 30x40 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Lily
2 ks, 320 ml
(5)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Holmegaard
Sklenice v sadě Lily
2 ks, 320 ml
(2)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Esschert Design
Aerárium Ball
Skleněné, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 15 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Obraz Spices Box
30x30 cm, tištěný, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Flamme Ring
Ve stříbrné barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 28,5x2,5x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Serie LED
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 25 m
(8)
Skladem
Poslední kousek
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle hnědé, 180x290 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Rámeček Elizabeth
17,5x22,5 cm, stojací, kovový/skleněný, světle modrý/ve stříbrné barvě, na fotku 15x20
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Přehoz Meadore
Světle růžový, 220x240 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Bamford Gingham Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem/kostkované, tmavě modré, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Kyoto Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, tmavě modré/krémové, 135x200 cm
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Marshmallow
Sametový, tmavě modrý, ø 40 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Soft
Froté, z bio bavlny, tmavě modrý/šedý, 50x90 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě Mustard
2 ks, textilní, 40x40 cm
(2)
Doručíme od 18. 11. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
295 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Constellation
S vánočním motivem, červený, 150x300 cm
(4)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Ego Dekor
Vánoční dekorace
Ø 16 cm, výška 21 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, zelený, 140x200 cm
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Zelený, 220x240 cm
(1)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Osuška Bath
Froté, bavlněná, zelená, 100x150 cm
(3)
Doručíme od 6. 11. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, bavlněné, černé, 140x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, černé, 140x200 cm
(2699)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, černý, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Napájecí kabel Connecta
500 cm
(2)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Candy Cane
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, s potiskem, červené/bílé, 135x200 cm
(9)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, červené/růžové, 135x200 cm
(3)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Tartan Check
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, červené/tmavě zelené, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Šedý, 220x240 cm
(23)
Skladem
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, žlutý, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
501 Kč
s kódem
589 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Golden Sunset
Bavlněná, ve zlaté barvě/v přírodní barvě, 125x150 cm
(9)
Skladem
500 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Multifunční polštářek
Modrý, 33x33 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
500 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Isnel
Z recyklované bavlny, žlutá/růžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
500 Kč
s kódem
588 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Batman "Gotham's Knight"
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
499 Kč
s kódem
587 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
LEGO®
Dětský batoh Ninjago Arin
Objem 18 l
(1)
Skladem
Poslední kousek
585 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hubelino
Kuličková dráha
Vhodný věk 4+
(1)
Skladem
Poslední kousek
496 Kč
s kódem
584 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch "Heart"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, fialové, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
581 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Lilo and Stitch
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré/fialové, bavlněné, 140x200 cm
(27)
Skladem
581 Kč
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Marie Cat "Pink"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
581 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wenko
Koupelnový organizér Allegre
V přírodní barvě, 28x14 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Bonami Essentials
Stojan na víno
Bambusový, počet lahví 6
(11)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Groot
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
579 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, taupe, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
sada 3 ks
Tiseco Home Studio
Utěrky v sadě Cavendish
3 ks, bavlněné, zelené, 50x70 cm
(1)
Doručíme od 6. 11. 2026
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
193 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Esschert Design
Olejová lampa
Betonová, ø 18 cm, výška 20 cm
(14)
Doručíme od 20. 10. 2026
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Blob Bell
8x12 cm, výška 14 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Blob Bell
8x12 cm, výška 14 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Blob Bell
8x12 cm, výška 14 cm
(3)
Skladem
492 Kč
s kódem
579 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
1
...
75
76
77
...
189
Načíst další