Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
9 002 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Rex London
Dekorační tác
13x28 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Dekorační tác
13x28 cm
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Orion
Nástěnná dekorace Mango
Dřevěná, ø 28 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Jerry Fabrics
Prostěradlo Basic
Napínací, z mikroflanelu, hnědé, 180x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Maxima
510 ml, kameninový
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Villa Collection
Svícen Artic Ice
Kameninový
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Villa Collection
Svícen Artic Ice
Kameninový
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Soška Dragonfly
Kovová, 18x22,5 cm, výška 5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory
21x15,5 cm, stojací, kovový, ve stříbrné barvě, na fotku 10x15
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Prisma
18x23 cm, stojací/na zeď, kovový, ve zlaté barvě, na fotku 13x18
(3)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Periodic Table
Kovová, krémová, 350 ml
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Foutastic
Ručníky v sadě Arden
2 ks, froté, krémové, 50x90 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálové, krémové, 230x260 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Suerta
Lněný, na zip, 50x50 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Christmas Star
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s květinovými vzory, 35x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Mistletoe Kiss
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, 35x45 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Festive Car
2 ks, bavlněná, pratelná, s vánočním motivem, s potiskem, 35x47 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Freezing
2 ks, bavlněná, pratelná, 35x45 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Butter Kings
Prostírání v sadě Toadstools
2 ks, bavlněná, pratelná, s potiskem, 35x47 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Statement Stripe
2 ks, s příměsí juty, s pruhy, 33x48 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Misty Rose
Lněné, pratelné, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Prostírání Lineo
Bavlněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Sharks
Kovová, modrá, 350 ml
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Dětská lahev Fairies in the Garden
Nerezová, tmavě modrá, 250 ml
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Berlin
Sametová, s potiskem, modrá/hnědá, 100x180 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Butterfly Garden
Kovová, modrá/krémová, 350 ml
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, modré, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Big Mouth Inc.
Nafukovací kruh Rainbow
Ø 68 cm
(10)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Amsterdam
30x30 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, skleněný
(68)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, oranžová, 150x200 cm
(86)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Plastový, 26x25 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Plyšová hračka Bella the Bunny
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 40 cm, délka 9 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Plyšová hračka Bertie the Bunny
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 40 cm, délka 9 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Bigfoot Dilka
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Morlai
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Jungle party
Sametová, 75x150 cm
(7)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Zahradní zápichy v sadě Bell
3 ks, polyresinové, 6x7 cm, výška 38 cm
(10)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Selise
S příměsí vlny, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Prostírání Crochet
S příměsí bavlny, pratelné, ø 35 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Počet dílků 1000
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Venezia
36x46 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 30x40
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, růžová, 90x150 cm
(102)
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, růžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 3 ks
Esschert Design
Pochodeň
3 ks, z proutí, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Vintage Surf
Sametová, s potiskem, 100x180 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Vitamin Sea
Sametová, s potiskem, 100x180 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Fiesta
6 ks, 460 ml, na koktejly
(5)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
88 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
88
89
90
...
188
Načíst další