Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 1000 Kč
8 996 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Ocelový, černý, 19x13 cm, výška 12,5 cm
(38)
Skladem
Poslední kousky
443 Kč
s kódem
521 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Prostírání v sadě Bistro
2 ks, bavlněná, pratelná, s nápisem, 33x48 cm
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Gingham
Bavlněná, modrá
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Yellowstone
51x27 cm, na zeď, bílý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 15x21
(7)
Doručíme od 18. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 28x11x14 cm
(14)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 160x200 cm
(6)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, bílé, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Prostěradlo Basic
Napínací, z mikroflanelu, bílé, 180x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/růžové, 135x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Ingrid Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x16 cm, výška 20,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v cihlové barvě, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, zelený, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Ribbed
Z mikroplyše, žlutý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Candy Cane
Fleecový, s vánočním motivem, červený/bílý, se snímatelným potahem, 50x30 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, růžový, ø 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Top
Z materiálu bouclé, krémový, ø 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Dekorační tác
13x28 cm
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Brandani
Difuzér
Ø 10 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Angus Highland Cow
Z mikroplyše, hnědá/béžová, 130x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Plain Flanel
Napínací, na jednolůžko, flanelové, hnědé, 90x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Rex London
Hračka do vody Shark
Dřevěná, BPA free, vhodný věk 3+
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Antic Line
Drobná dekorace Antique Chair
Kovová, 6x6 cm, výška 14,5 cm
(39)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Elisa Restore Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 12,5x33 cm, výška 12,5 cm
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrnek Colorine
155 ml, keramický
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Light & Living
Svícen Cactus
Na čajovou svíčku, keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, flanelové, khaki, 135x190 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Soška Bee
Kovová, 16x20 cm, výška 7,5 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Zilverstad
Rámeček Miffy
7x10 cm, stojací, kovový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 4 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 30x30 cm
(4)
Skladem
519 Kč
130 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, saténové, strukturovaný, krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálový, krémový, 135x190 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na dvoulůžko, perkálový, krémový, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Markslöjd
Prostírání Liv
Bavlněné, pratelné, 35x45 cm
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Ski Village
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 135x200 cm
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného perkálu, v cihlové barvě, 140x190 cm
(47)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
WMF
Nálevka na víno se zátkou Vino
Z nerezové oceli
(3)
Skladem
Poslední kousek
519 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na muffiny
27 x 19 cm, kov
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Konev na zalévání
Plastová, 6,4 l
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Christmas Bauble
Plyšový, s vánočním motivem, červený/bílý, 25x30 cm
(1)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlněná, v petrolejové barvě, 100x180 cm
(30)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Ballerina
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Boltze
Svícen Beads
Dřevěný
(2)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Tempo
192 str., formát A5, linkované
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A5, linkované
(1)
Skladem
Poslední kousek
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(2)
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
260 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě
3 ks, na čajovou svíčku, skleněné
Skladem
Poslední kousky
441 Kč
s kódem
519 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
90
91
92
...
188
Načíst další