Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 451 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy/s květinovým vzorem, bílé/modré, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/hnědé, 40x55 cm
(6)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, modrý/růžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Spider-man "Blue"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 140x200 cm
(4)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, modré, 140x200 cm
(15)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, modré, 260x220 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, modré, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Salcombe Boats
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, modré, 135x200 cm
(2)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z mikrovlákna, modré, 230x220 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Modrý, 240x260 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
2 ks, 400 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
(1)
Doručíme od 23. 10. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
345 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Lyngby Glas
Hrnky v sadě Moscow Mule
4 ks, 80 ml, z mědi, moscow mule, v měděné barvě
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
172 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, oranžový/béžový, 50x90 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
knor
Rámeček
48x58 cm, na zeď, plastový, v přírodní barvě, na fotku 40x50
(2)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Meadowsweet Floral
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem/s květinovým vzorem, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sleep Dreams
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s nápisem, bílé/růžové, 135x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, bílé/růžové, 135x200 cm
(21)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, růžová, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, růžové, 135x200 cm
(38)
Skladem
Poslední kousek
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Sklenice v sadě Alda
6 ks, 300 ml, na whiskey
(290)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
115 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Zelený, kovový, LED, solární, IP44, délka 16 m
(3)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Prince
Bílý, plastový, LED, na baterky, s časovačem, délka 135 cm
(11)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Blue Fog
Lněný, na zip, 45x45 cm
(11)
Doručíme od 18. 11. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Songbird
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, světle zelené, 135x200 cm
(12)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Brabantia
Termohrnek Make & Take
500 ml, z nerezové oceli, světle šedý
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, světle žlutý/fialový, 50x90 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Gizmo
Sáňkovací talíř Supernova
(2)
Skladem
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, tmavě modré, 260x220 cm
(105)
Doručíme od 3. 11. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z mikrovlákna, tmavě modré, 230x220 cm
(1)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Esschert Design
Venkovní hra Explorer Bag: Birds
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Classic
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x14,5 cm
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelenomodré, 260x220 cm
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, zelené, 260x220 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Epping Textured Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, zelené, 135x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Adele
Zelený, 240x260 cm
(1)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Retro
Froté, z bio bavlny, zelený, 50x90 cm
(2)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Esschert Design
Krmítko pro ptáčky Diapozitiv
23x24 cm, výška 20 cm
(13)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Linear Curve
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, černé/béžové, 135x200 cm
(12)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Mono Panel
Na jednolůžko, na knoflíky, s geometrickým vzorem, černobílé, 135x200 cm
(1)
Skladem
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky, černobílé, 135x200 cm
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Vita
700 ml, cestovní, z nerezové oceli, černá/ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Kelso
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, červené, 135x200 cm
(91)
Doručíme od 3. 11. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, šedomodré, 260x220 cm
(105)
Skladem
Poslední kousek
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Casa Selección
Deka Fur Velvet
Z mikroplyše, šedá, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, šedé, 140x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Canterbury
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s puntíky/s květinovým vzorem, šedé, 135x200 cm
(234)
Skladem
Poslední kousek
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
My House
Povlečení Foliage
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, šedé, 140x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
689 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, z mikrovlákna, šedé, 230x220 cm
(105)
Doručíme od 3. 11. 2026
586 Kč
s kódem
689 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
1
...
104
105
106
...
239
Načíst další