Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 461 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Vita
500 ml, cestovní, z nerezové oceli, černá/ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Leopold Vienna
Stojan na víno
Kovový, počet lahví 7
(5)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Done by Deer
Klip na dudlík Elphee
(7)
Skladem
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko/prodloužené, bavlněné, šedé, 240x300 cm
(81)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, šedé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
315 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení Dide
Na jednolůžko, na knoflíky, s potiskem, žluté/šedé, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský hrnek Head
530 ml, keramický, žlutý
(10)
Doručíme od 21. 10. 2026
535 Kč
s kódem
629 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Lena Canvas Paper Laminate
Na psací potřeby, kartonový, 18x23,5 cm, výška 11 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
534 Kč
s kódem
628 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrací set Doctor Doran
Dřevěný, vhodný věk 3+
Skladem
Poslední kousky
534 Kč
s kódem
628 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
YAMAZAKI
Šperkovnice Tower
Plastová, ø 10 cm, výška 10 cm
(82)
Skladem
534 Kč
s kódem
628 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Dětský hrací set Hasham
Vhodný věk 2+
Skladem
Poslední kousek
533 Kč
s kódem
627 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Autíčka v sadě Avin
6 ks, Dřevěná, vhodný věk 18m+, 4x6 cm, výška 4 cm
Skladem
533 Kč
s kódem
627 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
PT LIVING
Obraz Margarita
31,5x41,5 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
533 Kč
s kódem
627 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Obraz Mojito
31,5x41,5 cm, tištěný, s rámem
(1)
Skladem
Poslední kousky
533 Kč
s kódem
627 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
PT LIVING
Obraz Pina Colada
31,5x41,5 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousky
533 Kč
s kódem
627 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Svícen Urbania Lighthouse Smithy
Na čajovou svíčku, keramický
(41)
Skladem
Poslední kousky
532 Kč
s kódem
626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
My House
Povlečení Valentina
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s květinovým vzorem, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
626 Kč
Do košíku
Do košíku
My House
Povlečení Margot
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s květinovým vzorem, světle šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
626 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Hrnek Hammershøi
330 ml, porcelánový, na latte, tmavě modrý
(13)
Skladem
Poslední kousky
532 Kč
s kódem
626 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Na prodejně
My House
Povlečení Ronja
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
626 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
noo.ma
Utěrky v sadě Abi
2 ks, bavlněné, béžové, 50x63 cm
(1)
Skladem
531 Kč
s kódem
625 Kč bez kódu
313 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Cattara
Gril Bosa
Na dřevěné uhlí, ø 26 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
530 Kč
s kódem
624 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Blomsterbergs
Forma na dort
24 x 24 cm, nerez
(2)
Skladem
Poslední kousky
530 Kč
s kódem
624 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Váza Bashir
Ručně vyrobená, z kameniny, modrá, ø 16 cm, výška 12 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
s kódem
622 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Bonami Selection
Dětské povlečení Dogs
Do postýlky, oboustranné, na zip, modré, bavlněné, 90x130 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Ariel
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(7)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "Balloon"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(13)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "Confetti"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Harry Potter "Hedwig"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Harry Potter "Hogwarts Express"
Na jednolůžko, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Jurassic World "Volcano"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Naruto "Grey"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bavlněné, 140x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Playmobil
Dětský ručník Unique United
Bavlněný, 45x70 cm
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Kelso Check
S beránkem, béžová, 130x170 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Casa Selección
Deka Mid Century
Z mikroplyše, béžová, 130x160 cm
(1)
Doručíme od 26. 10. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 180x200 cm
(46)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, béžové, 230x220 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Bianca
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, bílá, 70x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Carla
4 ks, bílá, z vosku, LED, na baterky, ø6,5x7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, bílé, 160x200 cm
(32)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Plissia
Na jednolůžko, na knoflíky, krepové, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, bílé, 180x200 cm
(60)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Litea
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, strukturovaný, bílé, 140x200 cm
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dětské povlečení Lilibelle
Na jednolůžko, oboustranné, na patentku, bílé/růžové, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Karlsson
Budík Lofty
Ø 11 cm
(32)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na psací potřeby, kovový, 22x31 cm, výška 55 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Svícen Hammershøi
Porcelánový
(13)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
1
...
117
118
119
...
239
Načíst další