Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 451 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Billie Eilish
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, fialové, bavlněné, 200x140 cm
(8)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v sadě Quick Dry
2 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, hnědé, 90x140 cm
(64)
Doručíme od 3. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Sada (2)
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Hugs
Do postýlky, oboustranné, otevřené, hnědé/béžové, bavlněné, 100x135 cm
(4)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Luella
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Svícen Elef
Kameninový
(3)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Dekorační tác Oleena
Kamenný, 12,5x20 cm
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Dallas
Kamenný, bez odtokového otvoru, ø 12,5 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Villa Altachiara
Soška Pumpkin
Keramická, ø 14 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Obal na květináč Meda
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 19 cm, výška 17,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Dóris
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 14 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Esschert Design
Květináč
Závěsný, keramický, s odtokovým otvorem, výška 17,5 cm
(26)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Forma na muffiny Compact
27 x 35,5 cm, kov
Skladem
Poslední kousek
619 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Nástěnná dekorace Dragonfly
Kovová, výška 24 cm
(2)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Esschert Design
Držák na květináč
Kovový, 5x21 cm, výška 19 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Obal na květináč Tule
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 26 cm
Doručíme od 23. 10. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Fiskars
Koště Quikfit
Plastové, 7 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Star Trading
Elektrický svícen Julia
Bílý, z borovicového dřeva, do zásuvky, 28x6x15 cm
(36)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Gingerbread
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, z mikrovlákna, modré, 135x200 cm
(6)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Halloween Pumpkins
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, modré/oranžové, 200x200 cm
(4)
Doručíme od 3. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Tescoma
Forma na trdelník Delícia
2 ks, 23 x 20 cm, nerez
(16)
Skladem
619 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Wallity
Obraz
30x80 cm, tištěný, na plátně
(118)
Doručíme od 10. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Wallity
Obrazy v sadě
15x15 cm, 3 ks, s rámem
(77)
Doručíme od 10. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
206 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Angelia
Napínací, na dvoulůžko, mušelínové, oranžové/hnědé, 160x200 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Butter Kings
Povlak na polštář Freezing
Bavlněný, na zip, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Butter Kings
Povlak na polštář Squirell And Toadstool
Bavlněný, na zip, s potiskem, 45x45 cm
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Butter Kings
Povlak na polštář Festive Flowers
Bavlněný, na zip, s vánočním motivem, s potiskem, 45x45 cm
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hermia
Koupelnový organizér
Na kosmetiku/otočný, plastový, ø 23 cm, výška 30,5 cm
(11)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Deka Carved Bow
Růžová, 130x170 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Gabby's Dollhouse "Rainbow"
Na jednolůžko, na zip, růžové, bavlněné, 140x200 cm
(1)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Linen Tales
Ubrousky v sadě White
2 ks, lněné, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ambiance
Dětská samolepka Cosmonauts Cats
Na zeď, 35x22 cm
(12)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Campingaz
Sada náčiní na grilování
2 ks, nerezová
Skladem
Poslední kousky
619 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětské prostírání Follow The Rainbow
Silikonové, 38x38 cm
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Soho
2 ks, 155 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
PT LIVING
Soška Yoga Bow
Z polyresinu, 6x20 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
(8)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Flamme Table
Ve zlaté barvě, kovová, LED, na baterky, s časovačem, 28,5x4x28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Serie LED
Černý, plastový, LED, do zásuvky, IP44, délka 11 m
(1)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Casa Selección
Deka Mid Century
Z mikroplyše, světle hnědá, 130x160 cm
(3)
Doručíme od 26. 10. 2026
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
House Nordic
Váza Mimi
Keramická, světle modrá, 14x15,5 cm, výška 22 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, tmavě modré, 160x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Design Letters
Váza Favourite
Porcelánová, tmavě zelená, ø 5,5 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Metaltex
Stojan na víno
Kovový, počet lahví 12
(44)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Yankee Candle
Svíčka Black Coconut
Vonná, s vůní kokosu, doba hoření 65 h, ø 11 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Váza Cutting
Skleněná/dřevěná/železná, v přírodní barvě, 6,5x25,5 cm, výška 14,5 cm
(13)
Skladem
Poslední kousek
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Sirius
Vánoční světelná dekorace Alberte
2 ks, vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø6,5x10,5 cm
(3)
Skladem
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
310 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Good Morning
Prostěradlo Basic
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, zelené/šedé, 160x200 cm
(26)
Skladem
Poslední kousky
526 Kč
s kódem
619 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
1
...
118
119
120
...
239
Načíst další