Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 432 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
Blomus
Prostírání Lineo
Bavlněné, pratelné, 35x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Sharks
Kovová, modrá, 350 ml
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Dětská lahev Fairies in the Garden
Nerezová, tmavě modrá, 250 ml
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Berlin
Sametová, s potiskem, modrá/hnědá, 100x180 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Dětská termoska Butterfly Garden
Kovová, modrá/krémová, 350 ml
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, modré, 150x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
Big Mouth Inc.
Nafukovací kruh Rainbow
Ø 68 cm
(10)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Fedkolor
Obraz Amsterdam
30x30 cm, na plátně
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Spa & Zen
30x30 cm, skleněný
(68)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
My House
Deka Micro
Z mikroplyše, oranžová, 150x200 cm
(86)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
-15 % s kódem
Jen na Bonami
Casa De Engel
Koupelnový organizér
Plastový, 26x25 cm, výška 15 cm
(4)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Plyšová hračka Bella the Bunny
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 40 cm, délka 9 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Plyšová hračka Bertie the Bunny
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 40 cm, délka 9 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Bigfoot Dilka
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Fuzz-A-Mallows Morlai
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 30 cm, délka 30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Jungle party
Sametová, 75x150 cm
(7)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Zahradní zápichy v sadě Bell
3 ks, polyresinové, 6x7 cm, výška 38 cm
(10)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Selise
S příměsí vlny, na zip, s abstraktním vzorem/strukturovaný, 45x45 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Prostírání Crochet
S příměsí bavlny, pratelné, ø 35 cm
(1)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Puzzle Wild Flowers
Počet dílků 1000
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Venezia
36x46 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 30x40
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, růžová, 90x150 cm
(102)
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, růžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
-15 % s kódem
sada 3 ks
Esschert Design
Pochodeň
3 ks, z proutí, ø 6 cm, výška 63 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
176 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Vintage Surf
Sametová, s potiskem, 100x180 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Plážová osuška Vitamin Sea
Sametová, s potiskem, 100x180 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 6 ks
Orion
Skleničky v sadě Fiesta
6 ks, 460 ml, na koktejly
(5)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
88 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Sklenice v sadě Cruse
2 ks, 370 ml, z borosilikátového skla
(3)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Vitro
6 ks, 460 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
88 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
Blomus
Svícen Saga
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousek
529 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Soška Ok
Z polyresinu, 10x7 cm, výška 22,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Wave
Skleněná, LED, na baterky, ø10x25 cm
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Microvelvet
Sametový, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(26)
Skladem
Poslední kousek
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle hnědé, 160x200 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Light Blue 550
375 ml, porcelánový, světle modrý
(7)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Spring Gonks
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované, světle zelené, 135x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Pantone
Hrnek Light Green 578
375 ml, porcelánový, světle zelený
(158)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, světle šedá, 90x150 cm
(102)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
My House
Povlečení Naomi
Na jednolůžko, na zip, krepové, světle šedé, 140x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Geo
2 ks, froté, bavlněné, tmavě hnědé, 35x55 cm
(6)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
265 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Baroque
Tmavě modrá, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, perkálové, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Rex London
Set placatky a panáků Spirit of Adventure
3 ks, 220 ml, z nerezové oceli, tmavě modrý
(1)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Anti-Bacterial
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x140 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x150 cm
(3)
Skladem
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Lumia
S abstraktním vzorem, bílý, 150x240 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Larsson Geo
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s geometrickým vzorem, zelenomodré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
450 Kč
s kódem
529 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
1
...
139
140
141
...
239
Načíst další