Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 419 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Esschert Design
Květináče v sadě
2 ks, závěsné, plastové, ø 10 cm, výška 11 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Algarve
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 31 cm, výška 20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Svícen Stons
Polyresinový
Doručíme od 23. 10. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Svícen Two
Polyresinový
Doručíme od 30. 10. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bianca
Povlaky na polštáře v sadě Attica Velvet Embroidered
2 ks, zakládací, 50x75 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gingerbread Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 150x120 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Rex London
Prostírání Crochet
S příměsí bavlny, pratelné, ø 35 cm
(1)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto White
29x53 cm, na zeď, bílý, na fotku 10x10/na fotku 10x15/na fotku 13x18
(3)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Venezia
36x46 cm, na zeď, šedý/v bronzové barvě, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mepal
Dětská lahev Campus
Plastová, růžová, 600 ml
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, růžové, 90x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
Blomus
Svícen Calma
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Svícny v sadě
2 ks, na čajovou svíčku, z cementu
Doručíme od 23. 10. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle růžová, 90x140 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, světle růžové, 150x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, světle šedá, 90x140 cm
(31)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník Light Grey
Vaflový, s příměsí lnu, světle šedý, 50x70 cm
(13)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Westmark
Termohrnek Viva
400 ml, z nerezové oceli, světle šedý
(3)
Skladem
Poslední kousek
479 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Sedák
Zelený, 28,5x37 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Termoska Morar
900 ml, z nerezové oceli, zelenomodrá
(4)
Doručíme od 27. 10. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Harry Potter "Hogwarts Night"
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, tmavě modré/šedé, z mikrovlákna, 140x200 cm
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě zelená, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Ručník Geo
Froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x95 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, tmavě šedá, 90x140 cm
(31)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Pauline
Pratelný, s příměsí lnu, krémový, ø 180 cm
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Casa Selección
Umělé rostliny v sadě
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
240 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Green Gate
Zahradní rukavice
(5)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Maximex
Zahradní koš XL
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Cat
Kovová
(42)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Balvi
Zarážka na knihy Dachshund
Kovová
(36)
Skladem
479 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlněná, zelenomodrá, 90x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Sada (2)
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Zelená, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Roger la Borde
Zápisník Honey
192 str., bez potisku
(2)
Skladem
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Mepal
Lahev Nordic black
900 ml, cestovní, tritanová, černá
(1)
Skladem
Poslední kousky
479 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Objem (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, černé, 150x200 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
+ Vhodná výška matrace (2)
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, černé, 120x200 cm
(2700)
Doručíme od 22. 10. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (6)
-15 % s kódem
Umbra
Rámeček Prisma
20x15 cm, stojací/na zeď, kovový, černý, na fotku 10x15
(9)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Elves
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/modré, s vánočním motivem, 135x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Christmas Tartan Teddy Bear
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, červené/tmavě zelené, s vánočním motivem, 120x150 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Brushed
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, šedé, 90x190 cm
(11)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko, saténové, šedé, 135x190 cm
(8)
Doručíme od 3. 11. 2026
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Spirella
Šperkovnice Alais
Plastová/skleněná/bambusová, se zrcadlem, 14x14 cm, výška 5,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
407 Kč
s kódem
479 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Bumble Bees
3 ks, bavlněné, žluté/béžové, 45x65 cm
(83)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
159 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Guinea Pig
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, bílé, bavlněné, 140x200 cm
(14)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, zelené, bavlněné, 140x200 cm
(3)
Skladem
406 Kč
s kódem
478 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě City
2 ks, s lahví, plastové, modré/ve stříbrné barvě, 390 ml
(3)
Skladem
Poslední kousky
405 Kč
s kódem
476 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Salobre
Z recyklované bavlny, černá/béžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
404 Kč
s kódem
475 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
151
152
153
...
238
Načíst další