Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 442 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Vialli Design
Termohrnek Fuori
600 ml, s brčkem, skleněný, modrý
(2)
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Povlak na polštář Dibel
Na zip, strukturovaný, 30x50 cm
Skladem
Poslední kousky
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svíčka Citrus Wave
Vonná, s vůní citrusových plodů, doba hoření 50 h, počet knotů 1 ks, ø 10 cm, výška 10 cm
Skladem
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (3)
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Wenko
Koupelnový organizér Gara
Na vatové tampony, ocelový, černý, 14,5x10,5 cm, výška 13,5 cm
(26)
Skladem
Poslední kousek
383 Kč
s kódem
450 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, antracitové, 30x50 cm
(37)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Přehoz Fileo
Antracitový, 180x220 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
MSV
Koupelnový organizér Isalys
Na kosmetiku, bambusový, v přírodní barvě, 17x12 cm, výška 12 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Somerset
Bavlněná, taupe, 32x18 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Kuchyňská rukavice Somerset
Bavlněná, v terakotové barvě, 32x18 cm, tepelná odolnost 250 °C
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, taupe
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra Somerset
Bavlněná, v terakotové barvě
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, zelené, 20x20 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Södahl
Chňapky v sadě Line
2 ks, bavlněné, modré, 20x20 cm
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Christmas Tartan Check
4 ks, bavlněné, s vánočním motivem, červené/tmavě zelené, 70x50 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
112 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Nutcracker
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Christmas Tartan Check
Bavlněný, s vánočním motivem, 220x32 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Spotty Dotty
Bavlněný, na zavazování, s puntíky, 34x36 cm
(11)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlak na peřinu Lina
Na jednolůžko, na knoflíky, bavlněný, v cihlové barvě, 140x200 cm
Doručíme od 29. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Cooksmart ®
Podsedák Bumble Bees
Bavlněný, na zavazování, s potiskem, 34x36 cm
(16)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Zástěra
Bavlněná, béžová
(5)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Natural
Lněné, pratelné, 45x35 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Spirella
Koupelnový organizér Relief
Na vatové tampony, porcelánový, béžový, ø 9 cm, výška 11 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Hilight
Dětská lampička Pineapple
Bílá, plastová, na baterky, 13x8,5x29,5 cm
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svíčka Pure
Doba hoření 50 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Plain
2 ks, bílá, papírová, LED, na baterky, s časovačem, 14x12x20 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/růžové, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Polka Dot
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, flanelové, bílé/šedé, 90x190 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
LEGO®
Dětský hrnek Skeleton
255 ml, na latte, keramický, bílý
(113)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Novinka
LEGO®
Dětský hrnek Snowman
255 ml, na latte, keramický, bílý
(113)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Spirella
Koupelnový organizér Agda
Na vatové tampony, z polyresinu, bílý, ø 9 cm, výška 11 cm
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Balvi
Organizér Head
Na psací potřeby, z cementu, 11,5x8 cm, výška 12 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Držák s kelímkem Film Hook
Plastový, bílý, 7x7 cm, výška 9,5 cm
Doručíme od 21. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační tác Cement
27x26 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Dekorační polštář Macralina
Béžový, se snímatelným potahem, 30x50 cm
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Cosy Diamond
Z mikroplyše, tmavě zelený, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(6)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Samy
Růžový/fialový, 43x43 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Light & Living
Dekorační polštář Vajen
Z mikroplyše, krémový, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětské lžičky v sadě Mellow
3 ks, 3x čajová lžička
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Rojaplast
Truhlík Modern
Dřevěný, 18x61 cm, výška 15 cm
(6)
Skladem
449 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, fialová, 500 ml
(33)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
RecentToys
Hlavolam Pillow Cube
Plastový
(1)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 360 ml, skleněné, na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Lyda
2 ks, kameninové
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Balvi
Kasička Cuts of Pork
Porcelánová, 11x20 cm, výška 7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Leiani
2 ks, keramické
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Artevasi
Obal na květináč Luna
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 18,5 cm, výška 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 16x23 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
1
...
157
158
159
...
239
Načíst další