Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 452 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Tulip
2 ks, 360 ml, skleněné, na latte
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Lyda
2 ks, kameninové
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bigso
Organizéry v sadě Hakan Paper Laminate
2 ks, na dokumenty, kartonové, 31x23 cm, výška 6 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Balvi
Kasička Cuts of Pork
Porcelánová, 11x20 cm, výška 7 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Leiani
2 ks, keramické
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Artevasi
Obal na květináč Luna
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 18,5 cm, výška 17 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Zrcadlo
Kosmetické, zvětšovací, zvětšení 2x, 16x23 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Nirela
Kovový
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Riva
2 ks, froté, z bio bavlny, krémové, 30x50 cm
(37)
Skladem
Poslední kousky
449 Kč
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Potah na rám postele Easy Iron Percale
Na jednolůžko, perkálový, krémový, 90x190 cm
Skladem
Poslední kousek
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Easy Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, z mikrovlákna, šedomodré, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Oblíbené
LEGO®
Dětská lahev
Plastová, modrá, 500 ml
(79)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
LEGO®
Dětská lahev Meadow Flowers
Plastová, modrá, 500 ml
(214)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Percaline
Napínací, na jednolůžko, z bavlněného perkálu, v cihlové barvě, 90x190 cm
(47)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
VacuVin
Křídlová vývrtka
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Nádoba na nápoje
5,2 l
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Podsedák Bee Happy
Bavlněný, na zavazování, s květinovým vzorem, 34x36 cm
(65)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Delicia
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s potiskem, šedý/béžový, 140x240 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
Pantone
Hrnek Orange 021
375 ml, porcelánový, oranžový
(9)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+14
+15
Na prodejně
-15 % s kódem
LEGO®
Dětský úložný box Head Happy Boy S
Plastový, s potiskem, žlutý, ø 16 cm, výška 19 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Crocket
Vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 14 cm, délka 25 cm
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Gadget
Vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 14 cm, délka 26 cm
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Heart
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 21 cm, délka 17 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Nugget
Vhodný věk 0+, praní na 30 stupňů, výška 14 cm, délka 24 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Russet
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 13 cm, délka 24 cm
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Spicet
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 13 cm, délka 24 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Les Deglingos
Plyšová hračka Flipetz 2in1 Tarlet
Vhodný věk 0+, BPA free, praní na 30 stupňů, výška 13 cm, délka 24 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Kate Louise
Dekorační polštář Pink
S vánočním motivem, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Laila
2 ks, zakládací, 50x70 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(35)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 50x70 cm
(35)
Doručíme od 22. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost polštáře (2)
-15 % s kódem
Rex London
Puzzle Wild Wonders
Počet dílků 30, vhodný věk 3+
(3)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, růžový
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Geo
2 ks, 350 ml, skleněné, na latte
(13)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
225 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Lattice Cut
Sametový, černý, se snímatelným potahem, 43x43 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Lékué
Forma na chleba
27,5 x 12,5 cm, silikon
(3)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
BonBistro
Sklenice v sadě Vitro
6 ks, 330 ml
Doručíme od 2. 11. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
75 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenička Taurin
300 ml, na koktejly
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Sklenička Taurin
430 ml, na víno
Doručíme od 27. 10. 2026
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Sklenička Taurin
430 ml, na víno
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Wave
Skleněná, LED, na baterky, ø8x25 cm
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic blue
500 ml, cestovní, tritanová, světle modrá
(2)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Hrnek Cherish
325 ml, keramický, světle modrý
(4)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Ručník Powder
Vaflový, s příměsí lnu, světle růžový/béžový, 50x70 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Nordic sage
500 ml, cestovní, tritanová, šalvějově zelená
(8)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Objem (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Mepal
Lahev Vita
500 ml, cestovní, tritanová, světle červená
(22)
Skladem
382 Kč
s kódem
449 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Na prodejně
1
...
158
159
160
...
239
Načíst další