Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 493 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Rex London
Prostírání Leaf
Z mořské trávy, 32x49 cm
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Bunny Tails Ditsy Flowers
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, růžové, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Love
192 str., formát A6, linkované
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Rispetto
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Kartos
Sešity v sadě Vita
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
220 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Light & Living
Těžítko Coral
Skleněné, ø 8 cm, výška 8 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Ego Dekor
Svícen
Na čajovou svíčku, skleněný
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Sorbent
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Světelný řetěz Lillan
Žlutý, kovový, LED, délka 210 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Roarsome Animals
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, světle hnědé, 120x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mepal
Dětské svačinové boxy v sadě Little Farm by Little Dutch
3 ks, 3 ks, plastové, světle zelené
(1)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Outdoorchef
Grilovací teploměr
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, tmavě šedá, 150x200 cm
(91)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Artevasi
Truhlík Siena
Z recyklovaného plastu, 17x40 cm, výška 17 cm
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na jednolůžko, jersey, tyrkysové, 120x200 cm
(9)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (5)
-15 % s kódem
Meri Meri
Ubrus Rainbow Star
Z papíru, s hvězdičkami, bílý, 137x259 cm
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Amaryllis
S vánočním motivem, červený/bílý, 150x240 cm
(3)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Umělá květina Hydrangea
Ø 28 cm, výška 49 cm
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Umělá rostlina Pelia
Ø 28 cm, výška 28 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Blomus
Svíčka Fraga: Royal Leather
Vonná, sojová, s vůní kůže, doba hoření 24 h, počet knotů 1 ks, ø 6,5 cm, výška 8 cm
(5)
Skladem
439 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Sirius
Vánoční světelná dekorace Luna
Vínová, skleněná, LED, na baterky, s časovačem, ø9x10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vůně do auta Cotonet
S vůní limetky/s vůní pižma/s vůní konvalinky/s vůní magnólie
(2)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vůně do auta Iceberg
S vůní levandule/s vůní grapefruitu/s vůní máty/s vůní moře
(2)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vůně do auta Soleil de Provence
S vůní levandule
(2)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vůně do auta Tropical Peach
S vůní broskve
(2)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
-15 % s kódem
Boles d'olor
Vůně do auta Vanilla Cookies
S vůní vanilky/s vůní sušenky
(2)
Skladem
Poslední kousek
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětská osuška Minecraft Let´s Survive
Bavlněná, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručíme od 20. 10. 2026
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Capri
Závěsný, z recyklovaného plastu, s odtokovým otvorem, ø 20 cm, výška 19 cm
(7)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Clara
Černá, papírová, do zásuvky, ø45x21 cm
(1)
Skladem
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Obal na květináč Planter
Závěsný, kovový, bez odtokového otvoru, výška 65,5 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
439 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Santa's Christmas Presents
Do postýlky, oboustranné, na knoflíky, červené, s vánočním motivem, 120x150 cm
(134)
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Sass & Belle
Hrnek Coralie
400 ml, keramický, červený/modrý
Skladem
Poslední kousky
373 Kč
s kódem
439 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
LEGO®
Dětské svačinové boxy v sadě Ninjago
2 ks, s lahví, plastové, zelené, 390 ml
(139)
Skladem
Poslední kousek
372 Kč
s kódem
438 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Hanse Home
Dětský koberec Animal Party
Syntetický, s nízkým vlasem, kulatý, béžový, ø 100 cm
(19)
Skladem
437 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Ayyildiz Carpets
Dětský hrací koberec Play
Syntetický, s nízkým vlasem, zelený, 80x120 cm
(1)
Skladem
437 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Mini Vichy
Omyvatelný, kostkovaný, zelený, 140x240 cm
Skladem
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Ubrus Persane
Omyvatelný, z PVC, patchwork, šedý, ø 160 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Bryndáky v sadě Prune
2 ks, mušelínové, zelené
Doručíme od 11. 12. 2026
371 Kč
s kódem
436 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Fiskars
Hrábě Quikfit
Plastové, 11 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
435 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Povlečení Summer Meadow
Na jednolůžko, 3dílné, na zip, s potiskem, 140x200 cm
(11)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 3 ks
Zone
Utěrky v sadě Classic
3 ks, bavlněné, hnědé, 27x27 cm
(1)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Retro Meadow
3 ks, bavlněné, žluté/šedé, 45x65 cm
(522)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
143 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Angus Highland Cow
4 ks, bavlněné, hnědé/béžové, 50x70 cm
(2)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Utěrky v sadě Salcombe Boats
4 ks, bavlněné, modré, 50x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
107 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Salcombe Boats
Bavlněný, s potiskem, 32x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Běhoun na stůl Angus Highland Cow
Bavlněný, 33x220 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Gradient
Ø 11,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Cooksmart ®
Zástěra Bumble Bees
Bavlněná, žlutá/béžová
(40)
Skladem
365 Kč
s kódem
429 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
1
...
162
163
164
...
240
Načíst další