Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 534 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Rex London
Karetní hra Ocean
(10)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Luna
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Ego Dekor
Obal na květináč Almada
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 16 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Ego Dekor
Obal na květináč Almada
Ručně vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 16 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Dakls
Svícen Pumpkin
Keramický, s haloweenským motivem
(1)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 4 ks
Cooksmart ®
Prostírání v sadě English Meadow
4 ks, korková, s květinovými vzory, 21,5x29 cm
(14)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Prostírání v sadě Curious Cats
4 ks, korková, s potiskem, 21,5x29 cm
(63)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Dekorační tác Pure
Kovový, ø 39,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Zilverstad
Rámeček Sweet Memory Pearl
16x21 cm, stojací, kovový, v leskle stříbrné barvě, na fotku 15x20
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Nanda
Kovový
Doručíme od 20. 10. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Krmítko pro ptáčky
Ø 17,5 cm
(1)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Krmítko pro ptáčky
Ø 17,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo Easy Iron Percale
Napínací, na dvoulůžko, perkálové, krémové, 135x190 cm
(3)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Utěrka Lotus
Lněná, zelená, 45x65 cm
Doručíme od 18. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Catherine Lansfield
Prostírání v sadě Larsson Geo
2 ks, bavlněná, pratelná, s geometrickými vzory, 30x46 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Prostírání Botany 2
Lněné, pratelné, s květinovým vzorem, 35x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, šedomodré, 185x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mini Frosty
Z mikroflanelu, modrá, 125x150 cm
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Halloween Pumpkins
Z mikroplyše, s haloweenským motivem, modrá/oranžová, 130x170 cm
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, modré, 90x190 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Esschert Design
Venkovní teploměr
(21)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Dakls
Ubrus
Omyvatelný, s příměsí lnu, s květinovým vzorem, růžový/béžový, 140x140 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Enchanted Twilight Animals
Z mikroplyše, oranžová, 130x170 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Woodland Gonks
Z mikroplyše, oranžová/hnědá, 130x170 cm
(3)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Pexeso Garden Birds
(17)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Konvička na zalévání Tucan
Plastová, 1,2 l
(7)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Balvi
Konvička na zalévání Meow
Plastová, 2 l
(5)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
LotusGrill
Podpalovací talířek Classic
Z nerezové oceli
(2)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Mandala Tiles
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(5)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Podsedák Meadow Flower
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(10)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Tropical Leaves
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(16)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Delicate Greens
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Podsedák Home Sweet Home
Na zavazování, s nápisem, 36x36 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Minimalist Cushion Covers
Podsedák
Na zavazování, s květinovým vzorem, 40x40 cm
(8)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Wish
Polyresinový
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Softa
2 ks, z mikrovlákna, na zip, strukturované, 50x70 cm
(5)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Kartos
Poznámkový blok s propiskou Florentia
50 str., formát A6, bez potisku
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Bloomingville
Prostírání Ilsa
Z mořské trávy, ø 38 cm
(24)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Casa Selección
Rámeček
18x60 cm, na zeď, bílý/v přírodní barvě
(12)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Styler
Rámeček Venezia
27x36 cm, na zeď, šedý/v bronzové barvě, na fotku 21x30
(2)
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Non-Iron
Na jednolůžko, na knoflíky, nežehlivé, růžové, 135x200 cm
(105)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
sada 2 ks
Oblíbené
Vialli Design
Hrnky v sadě Diva
2 ks, 250 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné/na latte
(36)
Skladem
Poslední kousky
389 Kč
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Ego Dekor
Zapichovátka v sadě
2 ks, kovová, 2x9,5 cm, výška 31 cm
(3)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
195 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Sada na vyšívání Wild Flowers
Vhodný věk 3+, BPA free
(2)
Skladem
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, krémový, ø 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, světle růžový, ø 40 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dekorační polštář Round Soft Touch
Sametový, šedý, ø 40 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-15 % s kódem
sada 4 ks
Kartos
Sešity v sadě Baloons
192 str., formát A6, linkované
Skladem
Poslední kousek
331 Kč
s kódem
389 Kč bez kódu
97 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
175
176
177
...
241
Načíst další