Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 550 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Wallity
Obraz
23,5x28,5 cm, tištěný, s rámem
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomsterbergs
Forma na pečení
39,5 x 22,5 cm, kov
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Graziella
Omyvatelný, z PVC, patchwork, okrově žlutý/šedý, 140x300 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Artevasi
Květináč Algarve
Plastový, s odtokovým otvorem, ø 31 cm, výška 20,5 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
SQUISHMALLOWS
Plyšová hračka Harry Potter
Vhodný věk 3+, praní v ruce, výška 20 cm, délka 20 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Mila Home
Podsedák
Na zavazování, s potiskem, 40x40 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(35)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Velikost polštáře (2)
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(3)
Doručíme od 22. 10. 2026
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
sada 2 ks
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Velvet
2 ks, na zip, 45x45 cm
(9)
Skladem
359 Kč
180 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Pratelný, černý, ø 180 cm
(83)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Doručíme od 20. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Mila Home Luxury
Prostírání Wicker
Z juty, ø 33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Venezia
27x36 cm, na zeď, ve zlaté barvě, na fotku 21x30
(5)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
knor
Rámeček Beech
32x42 cm, na zeď, v přírodní barvě, na fotku 30x40
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Non-Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, růžové, 185x200 cm
(61)
Doručíme od 3. 11. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (4)
sada 3 ks
Oblíbené
Cooksmart ®
Utěrky v sadě Oxford Denim
3 ks, bavlněné, bílé/modré, 45x65 cm
(64)
Skladem
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Rex London
Papírové skládačky Prehistoric Land
(2)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenička Absinthe
300 ml, na víno
(46)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Hermia
Skleničky v sadě
6 ks, 50 ml, na panáky
(3)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
60 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Váza Clara
Skleněná, ø 15 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Váza
Skleněná, 12x8 cm, výška 23 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Váza
Skleněná, ø 12,5 cm, výška 25 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Novinka
Bizzotto
Svícen Michelle
Skleněný
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Doručíme od 23. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(1)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
PT LIVING
Svícen Animado Anillo
Na čajovou svíčku, skleněný
(2)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Oblíbené
Star Trading
Světelný řetěz Festival
Bílý, látkový, LED, solární, IP44, délka 270 cm
(92)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Orion
Dětská termoska
Nerezová, světle růžová, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Unipar
Svíčka Finelines
Doba hoření 73 h, ø 7 cm, výška 15 cm
(23)
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Doba hoření (2)
Catherine Lansfield
Prostěradlo So Soft Easy Iron
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z mikrovlákna, tmavě modré, 150x200 cm
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x250 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Adora
Z mikrovlákna, s potiskem, červený/ve zlaté barvě, 140x240 cm
Skladem
Poslední kousky
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ubrus Bellys
Z mikrovlákna, žlutý, 140x240 cm
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Ubrus Sweet poppy
S květinovým vzorem, červený/béžový, ø 180 cm
(1)
Doručíme od 29. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 3 ks
Casa Selección
Umělá levandule
3 ks, ø 10 cm, výška 31 cm
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
120 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Umělá rostlina Willow
Ø 14 cm, výška 120 cm
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Eco candles by Ego dekor
Svíčka Eco
Doba hoření 60 h, ø 7 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Novinka
Balvi
Zarážka na knihy Lobster
Kovová
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Orion
Dětská termoska
Nerezová, zelená, 330 ml
(7)
Doručíme od 21. 10. 2026
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněná, zelená, 90x140 cm
(64)
Skladem
Poslední kousek
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Roger la Borde
Zápisník Birdsong
128 str., bez potisku
(3)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
Bigso
Organizér Oskar Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 26x35 cm, výška 8,5 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Prostěradlo Silky Soft
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, saténové, černé, 90x190 cm
(8)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Green Gate
Utěrka
Bavlněná, šedá, 50x70 cm
(7)
Skladem
359 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
1
...
184
185
186
...
241
Načíst další