Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 572 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, modrý
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Hendi
Nůž
Z nerezové oceli, délka čepele 9 cm
Doručíme od 16. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Linen Tales
Utěrka Martini
Lněná, zelená/hnědá, 45x65 cm
(10)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář
Na zip, 45x45 cm
(10)
Doručíme od 14. 12. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Esschert Design
Konvička na zalévání Penguin
Plastová, 1,4 l
(12)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Esschert Design
Konvička na zalévání Frog
Plastová, 1,7 l
(7)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Podsedák Delfy
Na zavazování, 40x40 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlak na polštář Zig Zag
Na zip, s pruhy/s potiskem, 45x45 cm
(184)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Amber
2 ks, bavlněné, na zip, 40x40 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Povlaky na polštáře v sadě Amber
2 ks, bavlněné, na zip, 40x40 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Styler
Rámeček Kyoto
32x42 cm, na zeď, černý, na fotku 30x40
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Unipar
Svíčka Fleur
Doba hoření 48 h, ø 7 cm, výška 10 cm
(21)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Doba hoření (3)
Casa Selección
Ručník Simple
Froté, bavlněný, růžový, 50x100 cm
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Star Trading
Lampion Lampion
Fialový, látkový/plastový
(11)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Restilo
Podsedák Aleksa
Sametový, na zavazování, 40x40 cm
(4)
Doručíme od 22. 10. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
Kartos
Sešit s propiskou Sailor Man
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Kartos
Sešit s propiskou Swing
96 str., formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 6 ks
Blomsterbergs
Formy na muffiny v sadě Flower
6 ks, ø 7 cm, silikon
(5)
Skladem
309 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
Oblíbené
La Rochére
Sklenice Abeille
260 ml
(25)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
Bloomingville
Sklenice Afeen
340 ml
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 6 ks
Duralex
Sklenice v sadě Unie
6 ks, 200 ml
(14)
Skladem
309 Kč
52 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (4)
Na prodejně
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, v hořčicové barvě
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Novinka
Rex London
Hrnek
280 ml, skleněný, v mentolové barvě
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Bloomingville
Svícen Evalyn
Na čajovou svíčku, skleněný
(6)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Utěrka Ashes of Roses
Lněná, růžová/hnědá, 45x65 cm
(5)
Doručíme od 18. 11. 2026
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Casa Selección
Rámečky v sadě
14x19 cm, 3 ks, stojací/na zeď, hnědé/v přírodní barvě, na fotku 10x15
(4)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Ručník Bath
Froté, bavlněný, béžový, 50x100 cm
(6)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, světle hnědé, 30x50 cm
(8)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Design Letters
Dětská miska Darling
Plastová, světle modrá, ø 11 cm
(3)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
Linen Tales
Utěrka Light Grey
Lněná, světle šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Sass & Belle
Obal na květináč Leggy
Z terakoty, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 16 cm
(13)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
douceur d'intérieur
Prostěradlo Jersy
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, tmavě modré, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ručník Tendresse
Froté, bavlněný, tmavě modrý, 50x90 cm
(102)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+12
+13
+ Rozměry (4)
Premium
Sagaform
Hrnek Doris
380 ml, kovový, tmavě zelený
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Utěrka Dark Grey
Lněná, tmavě šedá, 45x65 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
Premium
sada 2 ks
Blomus
Ručníky v sadě Frino
2 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 30x50 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
155 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
douceur d'intérieur
Ubrus Essentiel
Tmavě šedý, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
douceur d'intérieur
Ubrus Suzy
Z mikrovlákna, béžový, 140x240 cm
(2)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
douceur d'intérieur
Ochrana proti průvanu Flanela
Zelená, 10x80 cm
(1)
Skladem
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Mason Cash
Hrnek In The Meadow
400 ml, keramický, zelený
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Linen Tales
Ručník Sage
Vaflový, lněný, světle zelený, 30x30 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Rex London
Zvonek na kolo Wild Wonders
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
Restilo
Deka Henry
Z mikroplyše, černá, 70x150 cm
(15)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
douceur d'intérieur
Prostěradlo Biolina
Napínací, na jednolůžko, z bio bavlny, červené, 90x190 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
JAHU collections
Dekorační polštář Ella
Sametový, červený, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rychleschnoucí, bavlněná, šedá, 70x120 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
309 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (3)
Na prodejně
douceur d'intérieur
Ubrus Sisteron
Omyvatelný, s PVC vrstvou, s květinovým vzorem, červený/bílý, 140x240 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
306 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
sada 2 ks
Vialli Design
Hrnky v sadě Livio Duo
2 ks, 250 ml, skleněné, na cappuccino/dvoustěnné
Skladem
Poslední kousky
306 Kč
153 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
198
199
200
...
242
Načíst další