20% sleva na nákup nad 3 500 Kč |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Splňte si sen o krásném a funkčním bydlení
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 488 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-20 % s kódem
sada 20 ks
Green Gate
Ubrousky v sadě Kylie
20 ks, papírové, s puntíky, 25x25 cm
(6)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
8 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Orion
Forma na pralinky
22 x 11,5 cm, silikon
(2)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Orion
Forma na pečení
ø 23 cm, silikon, vhodné do horkovzdušné fritézy
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Chňapka Adam
Silikonová/ze směsi vláken, béžová, 18,5x18,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Dakls
Hrnek Frosty Flakes
410 ml, skleněný
(13)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
sada 2 ks
Dakls
Hrnky v sadě Rings
2 ks, 100 ml, keramické, na espresso, světle hnědé
(1)
Skladem
Poslední kousky
159 Kč
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódem
Novinka
Dakls
Váza
Skleněná, světle modrá, ø 9,5 cm, výška 25 cm
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unipar
Svíčka Finelines
Do lucerny, doba hoření 18 h, ø 5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (3)
-20 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání Triangle
Plastové, 30x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, textilní, 40x40 cm
(18)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručník Quick Dry
Rychleschnoucí/froté, bavlněný, tmavě zelený, 50x85 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (3)
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(18)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
sada 3 ks
douceur d'intérieur
Ubrousky v sadě Mistral
3 ks, 40x40 cm
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
53 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+11
+12
-20 % s kódem
PT LIVING
Umělá monstera Stem
Výška 61 cm
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Cedar
S vůní cedru, váha 28 g
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Christmas Cookies
S vůní sušenky, váha 28 g
(7)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Cinnamon & Orange
S vůní pomeranče/s vůní skořice, váha 28 g
(7)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Desert Rose
S vůní růže, váha 28 g
(7)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Green Forest
S vůní blahovičníku/s vůní jedle, váha 28 g
(7)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Lavender
S vůní levandule, váha 28 g
(1)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Lotus
Váha 28 g
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Musk
S vůní pižma, váha 28 g
(7)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Red Fruits
S vůní červeného rybízu/s vůní jahody/s vůní malin, váha 28 g
(1)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Boles d'olor
Vonný vosk do aromalampy Verbain
S vůní verbeny, váha 28 g
(7)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+13
+14
-20 % s kódem
Dakls
Soška
4x8 cm, výška 25 cm
(17)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Garden Pleasure
Zahradní plachta
(6)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Unipar
Svíčka Outdoor
Venkovní, doba hoření 17 h, ø 10 cm, výška 6 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, tmavě zelené, 30x30 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Rex London
Zápisník Wild Flowers
60 str., formát A6, linkovaný
(5)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Sass & Belle
Zápisník Hello Sunshine
Formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-20 % s kódem
Sass & Belle
Zápisník Monster
Formát A5, linkovaný
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
Dakls
Světelná dekorace
Na baterky, stolní , skleněná, černá, šířka 9 cm, délka 9 cm, výška 10 cm
(8)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, černé, 30x30 cm
(3)
Skladem
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
sada 2 ks
Bébé Douceur
Slintáky v sadě Gauge
2 ks, mušelínové, šedé, s puntíky
(7)
Skladem
Poslední kousek
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
80 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
sada 4 ks
Catherine Lansfield
Ručníky v sadě Quick Dry
4 ks, rychleschnoucí, bavlněné, šedé, 30x30 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
40 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Oblíbené
Foutastic
Ručník Rainbow
Froté, bavlněný, žlutý, 30x50 cm
(33)
Doručíme od 3. 11. 2026
127 Kč
s kódem
159 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-20 % s kódem
Styler
Rámeček Kyoto
12x17 cm, stojací/na zeď, černý, na fotku 10x15
(3)
Doručíme od 18. 11. 2026
126 Kč
s kódem
158 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (5)
Oblíbené
Rotho
Stojan na víno Vario
Plastový, počet lahví 6
(43)
Skladem
158 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Sklenice Neia
145 ml
Skladem
Poslední kousky
124 Kč
s kódem
155 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Kave Home
Sklenice Neia
230 ml
Skladem
Poslední kousky
124 Kč
s kódem
155 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Renata
Jutové, mandala, ø 38 cm
(3)
Skladem
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-20 % s kódem
Leopold Vienna
Zátka na víno Arinto
Kovová
Doručíme od 23. 10. 2026
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-20 % s kódem
Zone
Ručník Classic
Froté, bavlněný, oranžový, 30x30 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (4)
Na prodejně
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Zebulon
Plastové, ø 35 cm
(27)
Skladem
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
-20 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostírání Guirlande
Plastové, ø 38 cm
Skladem
Poslední kousky
123 Kč
s kódem
154 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
1
...
232
233
234
...
240
Načíst další