Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Na Bonami najdete nejširší nabídku pro váš domov.
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Premium
Novinky
Akce a slevy
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 541 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Catherine Lansfield
Povlečení Lucie Floral Frill
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, oboustranné, kostkované/s květinovým vzorem, bílé/modré, 230x220 cm
(6)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
My House
Povlečení Christmas
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, bílé/šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Mono Satin Stitch
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, bílé, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, bílé, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, bílé, 230x220 cm
(97)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen White
Na dvoulůžko, z bavlněného saténu, bílé, 230x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/růžové, 200x200 cm
(17)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/zelené, 200x200 cm
(2)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Polka Dot
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s puntíky, bílé/šedé, 200x200 cm
(17)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchyňské rukavice v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 17x33 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
485 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, v cihlové barvě, 130x170 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, žlutá, 130x170 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Catherine Lansfield
Deka Cuddly
Z mikroplyše, tmavě šedá, 150x200 cm
(9)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
Homéa
Difuzér Cloud
Elektrický, objem 400 ml, ø 17 cm, výška 20 cm
(2)
Doručíme od 19. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Remundi
Grilovací kroužek s poklicí
Skleněný/nerezový, 14x26 cm, výška 7 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Tiseco Home Studio
Deka Rena
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
(5)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, hnědé, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
Bloomingville
Dekorační tác Noria
Kameninový, ø 32 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Bloomingville
Obal na květináč Walton
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 15 cm
(1)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Zilverstad
Kasička Cube Miffy
Kovová, 7x7,5 cm, výška 7,5 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Emile Henry
Forma na koláč
ø 32 cm, keramika
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Na prodejně
Premium
Kähler Design
Svícen Orangery
Na čajovou svíčku, keramický
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Zilverstad
Krabička na první zoubek Turtle
Kovová, ø 8 cm, výška 3 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Casa Selección
Dekorační tácy v sadě
2 ks, kovové, ø 25 cm
Doručíme od 19. 10. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Premium
Bloomingville
Dekorační tác Kobra
Kovový, 22x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
Novinka
Bloomingville
Svícen Kiri
Kovový
Doručíme od 20. 10. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker
Na dvoulůžko/prodloužené, na knoflíky, nežehlivé, krepové, strukturovaný, modré, 230x220 cm
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Pinio
Dětský polštářek Llamas
Bavlněný, modrý, 55x40 cm
(1)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Sunnylife
Nafukovací kruh Ring Disco
Ø 108 cm
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Green Gate
Svícen
Porcelánový
(3)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Oblíbené
Minimalist Cushion Covers
Povlaky na polštáře v sadě Grass Leaves
4 ks, na zip, 43x43 cm
(84)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Hearts
Na dvoulůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, růžové, flanelové, 200x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Silky Soft
Na dvoulůžko, na knoflíky, luxusní, saténové, růžové, 200x200 cm
(7)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
sada 4 ks
Oblíbené
Bloomingville
Hrnky v sadě Karine
4 ks, 300 ml, keramické, béžové
(49)
Skladem
969 Kč
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Oblíbené
Cattara
Sada náčiní na grilování Grey Line
11 ks
(34)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
sada 4 ks
Ladelle
Sklenice v sadě Flynn
4 ks, 405 ml
(4)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
242 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Pineapple Elephant
Deka Jaipur Chunky Waffle
Bavlněná, starorůžová, 150x200 cm
(3)
Skladem
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Restilo
Přehoz Laila
Prošívaný, sametový, světle hnědý, 170x210 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, světle modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
Cam Cam Copenhagen
Dětské noční světlo Moon Shell
Světle růžové, silikonové, noční/přenosné, na USB, s možností volby barvy, 17x7x15 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen Green
Na dvoulůžko, z bavlněného saténu, světle zelené, 230x260 cm
(5)
Doručíme od 3. 11. 2026
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, tmavě modré, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě modré, 2x malý ručník (30x30)
(11)
Skladem
Poslední kousek
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Restilo
Přehoz Henry
Z mikroplyše, zelený, 220x240 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě zelené, 2x malý ručník (30x30)
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlněné, tmavě šedé, 2x malý ručník (30x30)
(4)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
House Nordic
Umělá rostlina Fig
40x40 cm, výška 60 cm
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Markslöjd
Světelná dekorace Sofus
V přírodní barvě, bambusová, LED, do zásuvky, IP44, 50x12x48 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
969 Kč
Do košíku
Do košíku
1
...
59
60
61
...
241
Načíst další