Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 481 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Novinka
sada 6 ks
Vialli Design
Sklenice v sadě Volo
6 ks, 350 ml, z borosilikátového skla
Skladem
Poslední kousky
711 Kč
s kódem
836 Kč bez kódu
139 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Deka Mouton
Z umělé kožešiny, krémová, 125x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
710 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Soška Leaf
Kovová, 8,5x25 cm, výška 36 cm
(19)
Skladem
Poslední kousky
710 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícen Signe
Kamenný
Doručíme od 11. 12. 2026
710 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Arlie
S příměsí bavlny, modrá, 130x160 cm
Skladem
Poslední kousky
710 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Deka Ethan
Z recyklované bavlny, modrá/béžová, 130x160 cm
(1)
Skladem
710 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
KeepCup
Termohrnek Helix Thermal Gloaming L
454 ml, z nerezové oceli, modrý
(1)
Skladem
Poslední kousek
710 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
KeepCup
Termohrnek Helix Thermal Afterglow L
454 ml, z nerezové oceli, růžový
(1)
Skladem
Poslední kousky
710 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Bashir
Z kameniny, tmavě modrá/krémová, ø 14,5 cm, výška 20 cm
(1)
Skladem
710 Kč
s kódem
835 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Mini
Závěsná hračka Dino
Vhodný věk 0+
Skladem
Poslední kousky
707 Kč
s kódem
832 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Lorena Canals
Dětská tapiserie Cool Kids Ride Bikes
Praní v ruce, výška 70 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
830 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Glitter
Ve zlaté barvě, papírová, do zásuvky, 45x16x65 cm
(9)
Skladem
706 Kč
s kódem
830 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Black+Blum
Termoláhev Explorer
650 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Doručíme od 21. 10. 2026
706 Kč
s kódem
830 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
Premium
-15 % s kódem
Stanley
Termohrnek Stay-Hot Camp Mug Black
230 ml, z nerezové oceli, černý
(1)
Skladem
706 Kč
s kódem
830 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, béžové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, béžové, 120x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, béžové, 135x200 cm
(1)
Skladem
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen Oyster
Na jednolůžko, z bavlněného saténu, béžové, 180x260 cm
(16)
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Lucie Floral Frill
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, kostkované/s květinovým vzorem, bílé/modré, 200x200 cm
(18)
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
S|P Collection
Konvice na čaj Odette
1,3 l, z kostního porcelánu, bílá
Doručíme od 2. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø75x22 cm
(13)
Skladem
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Hård
Bílá, papírová, do zásuvky, 35x10x58 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Woodland Crochet
Na jednolůžko, na knoflíky, bílé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen White
Na jednolůžko, z bavlněného saténu, bílé, 180x260 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, saténové, strukturovaný, bílé, 220x230 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Pineapple Elephant
Dekorační polštář Diamond
Bavlněný, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(11)
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v sadě Indigo
2 ks, tmavě modré, 14x18 cm
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mioli Decor
Dekorační polštář Craft
43x43 cm
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Data Flip
Digitální, 6x19 cm, výška 11,5 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Glitter
Hnědá, papírová, do zásuvky, ø75x23 cm
(14)
Skladem
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Check
Na dvoulůžko, na knoflíky, nežehlivé/teplé, s beránkem, kostkované, hnědé, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Pintuck Easy Iron Percale
Na jednolůžko, na knoflíky, krémové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, saténové, strukturovaný, krémové, 220x230 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sirius
Světelný řetěz Knirke
Ve stříbrné barvě, kovový, LED, do zásuvky, délka 16 m
(3)
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, modré, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Styler
Obrazy v sadě Morris
30x40 cm, 2 ks, tištěné, s rámem
(7)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Zone
Organizér Pebble
Na psací potřeby, z cementu, 10x20 cm, výška 10 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Rex London
Panenka Princess Celine
Vhodný věk 1+, BPA free, výška 50 cm
(2)
Skladem
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brighton Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, růžové/hnědé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
-15 % s kódem
Rex London
Sada dětského nářadí Tool Belt Playset
Vhodný věk 3+, BPA free
Skladem
Poslední kousek
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Frosted
2 ks, 540 ml, na víno
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
415 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Prostěradlo Amber
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, jersey, světle hnědé, 220x200 cm
(31)
Skladem
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+8
+9
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
Andrea Simone
Prostěradlo Boxspring
Napínací, na jednolůžko/na vysokou matraci, jersey, světle růžové, 120x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (7)
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Sateen Green
Na jednolůžko, z bavlněného saténu, světle zelené, 180x260 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Mepal
Termohrnek Natural brushed
375 ml, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
(1)
Skladem
Poslední kousky
829 Kč
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, tmavě fialové, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Seersucker Frill Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, s pruhy, tmavě hnědé, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
705 Kč
s kódem
829 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
80
81
82
...
240
Načíst další