Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 473 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Dětská tapiserie Milu
Výška 40 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Svícny v sadě Nirela
2 ks, kovové
Skladem
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Neti
Ručně vyrobená, z papírmaše, krémová, 20x9 cm, výška 27 cm
Skladem
Poslední kousek
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Kelse
Skleněná, růžová, ø 13 cm, výška 19 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Kave Home
Váza Kelse
Skleněná, žlutá, ø 13 cm, výška 30,5 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
680 Kč
s kódem
800 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Mijolnir
Povlečení
Na jednolůžko, na knoflíky, luxusní, z bavlny Renforcé, antracitové, 140x200 cm
(41)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+5
+6
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Adria
Do postýlky, na zip, světle šedé, bavlněné, 100x135 cm
(3)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Adria
Do postýlky, na zip, světle růžové, bavlněné, 100x135 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Povlečení Swan
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, bavlněné, s abstraktním vzorem, 140x200 cm
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, bílý/béžový, 200x220 cm
(41)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Ubrus
Bavlněný, s geometrickým vzorem, růžový/béžový, 150x250 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Frosty Almond
Do postýlky, béžové, s příměsí bavlny, 80x80 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Good Morning
Osušky v sadě Plain
2 ks, froté, bavlněné, béžové, 70x140 cm
(10)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
Premium
-15 % s kódem
Kähler Design
Hrnek Hammershøi Summer
330 ml, porcelánový, bílý
(8)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville Mini
Chrastítko Fintan
Vhodný věk 0+, BPA free, praní v ruce
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Blossom
Modrý/hnědý, se snímatelným potahem
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #46 Bergamot, Jasmine, Opuncia
S vůní bergamotu/s vůní opuncie, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(12)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Roba
Dětská hrazdička Baby Gym
Vhodný věk 0+
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
OYOY Mini
Dětská tapiserie Saga
Výška 100 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Lil Planet
Do postýlky, na knoflíky, světle šedé, 100x135 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
SQUISHMALLOWS
Dětský batoh Tracey
Objem 8 l
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Rex London
Dětský polštářek Joy
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Dětský polštářek Rainbow
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Rex London
Dětský polštářek Sausage Dog
Se snímatelným potahem, s příměsí bavlny, 50x33 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Cosy Bear
Na jednolůžko, nežehlivé/teplé, na knoflíky, hnědé/krémové, z mikroplyše, 135x200 cm
(8)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Bloomingville
Svícny v sadě Silvia
2 ks, kameninové
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Premier Housewares
Rámeček Sena
20x25 cm, kamenný, bílý/v přírodní barvě, na fotku 13x18
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Trey Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 23x31,5 cm, výška 21 cm
(3)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
-15 % s kódem
Yes Everyday
Obal na květináč Kaelis
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 21 cm, výška 16 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
-15 % s kódem
Spirella
Zrcadlo Alesia
Kosmetické, 14x21 cm
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódem
ONA
Váza Milo
Skleněná, krémová, ø 12 cm, výška 21,5 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Restilo
Ručníky a osušky v sadě Amari
4 ks, froté, bavlněné, krémové, 2x střední ručník (50x100)/2x osuška (70x140)
(5)
Doručíme od 22. 10. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+9
+10
+ Počet kusů (3)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Thin Black Stripes
Lněný, s pruhy, 40x150 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Eucalyptus
Lněný, s květinovým vzorem, 40x150 cm
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Ashes of Roses
Lněný, na zip, 50x50 cm
(189)
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Golden Fall
Lněný, na zip, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 18. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
FABINI
Nůž Trino
Na pečivo, z nerezové oceli, délka čepele 13 cm, rukojeť: POM
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Styler
Obraz Jetty
50x50 cm, tištěný, s rámem
(95)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/béžové, 40x55 cm
(32)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Plaček Pet Products
Potah do auta Dog Fantasy
Černý
(3)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mila Home
Povlak na polštář
S příměsí bavlny, na zip, etno, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Grasmere
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, v levandulové barvě/béžové, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(12)
Skladem
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé/oboustranné, flanelové, s pruhy, růžové, 135x200 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, růžové, 135x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 4 ks
Premier Housewares
Skleničky v sadě Beaufort
4 ks, 200 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousek
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
200 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 230 ml, na koktejly
Doručíme od 2. 11. 2026
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 210 ml, na sekt
Skladem
Poslední kousky
679 Kč
s kódem
799 Kč bez kódu
400 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
84
85
86
...
240
Načíst další