Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Bonami návrh interiéru |
Víte, že návrh interiéru můžete mít zdarma?
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 440 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Dekorační polštář Missy
S příměsí bavlny, se snímatelným potahem, 35x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
NOMA
Náramek
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Ambiance
Dětská samolepka Mountains in Stars and Clouds
Na zeď, 90x60 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Podpěra rostlin
Dřevěná, 100x3 cm, výška 100 cm
Doručíme od 27. 10. 2026
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
B.E.S.
Prostěradlo Mako
Napínací, na dvoulůžko, jersey, fialové, 200x200 cm
(93)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mauro Ferretti
Rámeček
23x28 cm, stojací, polyresinový, ve stříbrné barvě, na fotku 15x21
(1)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
My House
Povlečení Nordic Fairytale
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s květinovým vzorem, hnědé, 140x200 cm
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Premier Housewares
Obal na květináč Sorrell
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Orion
Forma na chleba
33 x 16 cm, keramika
(21)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Deka Cosy Ribbed
Z mikroplyše, krémová, 130x170 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Moss Green
Lněný, na zip, 45x45 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 2 ks
Remember
Prostírání v sadě Lime
2 ks, bavlněná, s geometrickými vzory, ø 38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/růžové, 40x55 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S ornamentem, modrý/růžový, 140x220 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Mike & Co. NEW YORK
Ubrus Honey
S geometrickým vzorem, modrý, 140x220 cm
(11)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Knight
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Prehistoric
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Sheep
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
(3)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Turtles
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, modré, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Ručníky a osušky v sadě Quick Dry
8 ks, rychleschnoucí/froté, bavlněné, modré, 4x malý ručník (30x30)/2x střední ručník (50x85)
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+7
+8
-15 % s kódem
DesignWorks Ink
Nedatovaný diář Travel Journal
192 str., formát A4, linkovaný
(3)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Wallity
Obraz Moon
80x30 cm
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
HIP
Prostěradlo Cotsat
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě zelené, 160x200 cm
(29)
Doručíme od 23. 10. 2026
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (4)
Na prodejně
Tescoma
Poklop na gril Party Time
Z nerezové oceli
(1)
Skladem
Poslední kousky
769 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Christmas Gingerbread Stripe
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, v přírodní barvě, 200x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (4)
-15 % s kódem
My House
Povlečení Wood
Na jednolůžko, na zip, nežehlivé/teplé, z mikroplyše, s potiskem, 140x200 cm
(1)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Prostírání
Ratanové, 30x40 cm
(3)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Axel
Z mikrovlákna, růžový/šedý, 260x280 cm
(42)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
sada 10 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
10 ks, froté, bavlněné, 30x50 cm
(64)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
77 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
sada 2 ks
Blomus
Utěrky v sadě
2 ks, bílé, 50x70 cm
(3)
Skladem
769 Kč
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
Foutastic
Ručníky v sadě Rainbow
4 ks, froté, bavlněné, hnědé/béžové, 50x90 cm
(398)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Premium
-15 % s kódem
sada 4 ks
Oblíbené
La Rochére
Sklenice v sadě Abeille
4 ks, 260 ml
(32)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
sada 2 ks
ONA
Skleničky v sadě Bobbie
2 ks, 320 ml
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
385 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(5)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
sada 4 ks
Brandani
Hrnky v sadě Bridge
4 ks, 350 ml, skleněné
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
192 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Na dvoulůžko, bavlněné, světle hnědé, 240x300 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+6
+7
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, světle hnědé, 180x200 cm
(3)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sorrel Leaves
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, světle hnědé, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Light Grey
Lněný, na zip, 45x45 cm
(13)
Doručíme od 18. 11. 2026
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, světle šedý, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Fun
Na jednolůžko/prodloužené, otevřené, tmavě zelené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Mijolnir
Prostěradlo
Napínací, na dvoulůžko, z bavlněného saténu, tmavě šedé, 140x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svíčka Tuoksu Cashmere
Vonná, sojová, s vůní pižma/s vůní jasmínu/s vůní gardénie/s vůní kašmíru, doba hoření 45 h, počet knotů 2 ks, ø 9 cm, výška 11 cm
Doručíme od 26. 10. 2026
769 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Doba hoření (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Butter Kings
Dekorační polštář Frosted Branches
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Butter Kings
Dekorační polštář They are Flying
Bavlněný, s vánočním motivem, béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(10)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Butter Kings
Dekorační polštář Snowflake Frost
Bavlněný, s vánočním motivem, šedý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(8)
Skladem
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Good Morning
Dětské povlečení Lions
Na jednolůžko/prodloužené, oboustranné, otevřené, zelené, bavlněné, 140x220 cm
Skladem
Poslední kousky
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Sorrel Leaves
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s potiskem, zelené, 200x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
654 Kč
s kódem
769 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
1
...
89
90
91
...
239
Načíst další