Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 504 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Oblíbené
Bredemeijer
Konvice na čaj Verona
1,5 l, se sítkem, skleněná, bílá
(106)
Skladem
638 Kč
s kódem
751 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Objem (2)
-15 % s kódem
Zilverstad
Dětský příbor Water life
4 ks, nerezový, ve stříbrné barvě
(2)
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
s kódem
751 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Button Retro
Výška 10 cm
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Circus Rings
Ø 9 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Karlsson
Budík Circus Rings
Ø 9 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Fauna
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 22x6x34 cm
(2)
Skladem
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Diva
Objem 1 l, skleněný
(6)
Skladem
Poslední kousek
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Vialli Design
Konvice na čaj Tulip
1 l, se sítkem, skleněná
(10)
Skladem
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícen Sanga
Skleněný
Skladem
Poslední kousky
638 Kč
s kódem
750 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Roba
Dětské povlečení Strenenzauber
Do postýlky, na knoflíky, bílé, bavlněné, 80x80 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Jerry Fabrics
Dětské povlečení se svítícím efektem Star Wars
Na jednolůžko, oboustranné, na zip, černobílé, bavlněné, 140x200 cm
(6)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Z mikroplyše, béžová, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Bianca
Prostěradlo Cotton Percale
Napínací, na dvoulůžko/na vysokou matraci, z bavlněného perkálu, béžové, 185x200 cm
(13)
Doručíme od 3. 11. 2026
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Bianca
Dětské povlečení Transport
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, bílé/béžové, bavlněné, 135x200 cm
(5)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Restilo
Přehoz Alhambra
Prošívaný, z mikrovlákna, šedý, 220x240 cm
(116)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Oblíbené
Kähler Design
Váza Hammershøi
Keramická, bílá, ø 8,5 cm, výška 10 cm
(40)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Albaleaf
Bílá, nerezová, LED, zapichovací, solární, IP44, 9,5x9,5x90 cm
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Forest Friends
Bílá, z masivního dřeva, LED, na baterky, 37x6x38 cm
(4)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Vira
Bílá, papírová, ø60x16 cm
(7)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení So Soft Satin Stripe
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, saténové, s pruhy, bílé, 200x200 cm
(1)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Star Trading
Dětské noční světlo Whale
Bílé, silikonové, LED, na baterky, s možností volby barvy/s časovačem, 11x17x9,5 cm
(3)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Povlečení Brushed
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, flanelové, bílé, 135x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, bílé/modré, 200x200 cm
(2)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Zone
Koupelnový organizér Ume
Na vatové tampony, kameninový, bílý, ø 8 cm, výška 10 cm
(12)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+3
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Dekorační polštář Sahara
Bavlněný, světle hnědý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(4)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Native Natural
Dekorační polštář Merino
Vlněný, bílý, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(17)
Doručíme od 22. 10. 2026
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Bianca
Dekorační polštář Carved Fur
Z mikroplyše, růžový, se snímatelným potahem, 50x50 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Galena
Z umělé kožešiny, krémový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
House Nordic
Dekorační polštář Galena
Z umělé kožešiny, šedý/béžový, se snímatelným potahem, 45x45 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #47 Tangerine, Neroli and Saffron
S vůní vanilky/s vůní tabáku, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #88 Linden, Moss, Hibiscus
S vůní mechu/s vůní ibišku/s vůní lípy, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(54)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
-15 % s kódem
Perfumed Prague
Difuzér #90 Pink Pepper, Poppy, Sandalwood
S vůní santálového dřeva/s vůní růžového pepře/s vůní máku, doba vůně 20 týdny, objem 200 ml, ø 7 cm, výška 13 cm
(2)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Vůně (8)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Dětská osuška s kapucí White
Lněná, bílá, 70x70 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Velikost (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Hearts
Na jednolůžko, teplé/oboustranné, na knoflíky, růžové, flanelové, 135x200 cm
(9)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Vialli Design
French press Livio
Objem 1 l, skleněný, v matně zlaté barvě
(4)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka Cocoon
Z mikroplyše, hnědá, 150x200 cm
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Hübsch
Ručník Block
Froté, bavlněný, hnědý, 50x100 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
Blomus
Svícen Ven
Na čajovou svíčku, skleněný
Skladem
Poslední kousek
749 Kč
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Hrnky v sadě Merry-go-round
2 ks, 380 ml, kameninové
(2)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Hrnky v sadě Yule
2 ks, 380 ml, kameninové
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Obal na květináč Eanna
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 6 cm, výška 6 cm
(18)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
OYOY Living Design
Svícen Savi
Kamenný
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Johan Restore Paper Laminate
Na dokumenty, kartonový, 18,5x35 cm, výška 26,5 cm
(2)
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Bigso
Organizér Walter Paper Laminate
Zásuvkový/na dokumenty, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 13 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Novinka
Bloomingville
Svícny v sadě Maiano
3 ks, keramické
Skladem
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
250 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
sada 2 ks
Artevasi
Držáky na truhlík v sadě Hammer Grey
2 ks, kovové, výška 21 cm
Skladem
Poslední kousky
637 Kč
s kódem
749 Kč bez kódu
375 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
93
94
95
...
240
Načíst další