Sleva 15 % s kódem OCTOBER |
Ušetřete ještě dnes →
Bonami Extra × Universal |
Sleva až 25 % →
Home Studio v Jenči opět otevřeno |
Užijte si exkluzivní slevu 20 % →
Přihlásit se
Porovnání
Košík
Menu
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Pro profesionály
Kategorie
Místnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inspirace
Slevy & Outlet
Návrh interiéru
Novinky
Premium značky
Domů
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky
...
Kategorie
Tipy na dárky
Tipy na dárky · Luxusní
Filtry
1
Skladem
Akce a slevy
Premium
Novinky
Barva
Cena
Dostupnost
Typ nabídky
+ Další (1)
Cena: 73 - 2000 Kč
11 526 výsledků
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
Nejdražší
Nejprodávanější
Nejvyšší sleva
Nejlevnější
Nejdražší
Nejnovější
Dle hodnocení
Nejlevnější za kus
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Lost In Space
Na jednolůžko, oboustranné, na knoflíky, modré/šedé, 135x200 cm
(15)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, fialové, 135x200 cm
(27)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, hnědá
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Premium
sada 3 ks
Remundi
Jehly na špíz v sadě Rotisserie
Z nerezové oceli, 3 ks
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
243 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Artevasi
Květináč Diana
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
(2)
Doručíme od 20. 10. 2026
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (2)
Filumi
Přehoz Talo
Z žinylky, krémový, 220x240 cm
Skladem
Poslední kousky
729 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Běhoun na stůl Light Grey
Lněný, 40x200 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Ashes of Roses
Lněný, na zip, 40x60 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Light Grey
Lněný, na zip, 50x50 cm
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
Linen Tales
Povlak na polštář Martini
Lněný, na zip, 50x50 cm
(189)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, modrá
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Star Trading
Vánoční světelná dekorace Galaxy
Modrá, papírová, do zásuvky, ø60x16 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Football
Na jednolůžko, na knoflíky, zelené/modré, 135x200 cm
(198)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Esschert Design
Konev na zalévání
Plastová, 9,55 l
(4)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Novinka
Catherine Lansfield
Povlečení Cosy Sherpa Stripe
Na jednolůžko, na knoflíky, teplé, s beránkem, v přírodní barvě, 135x200 cm
Doručíme od 3. 11. 2026
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Light & Living
Váza Terento
Skleněná, růžová, ø 14 cm, výška 28 cm
(1)
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, růžová
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Rosemoor Floral
Na dvoulůžko, na knoflíky, oboustranné, s květinovým vzorem, růžové, 200x200 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Catherine Lansfield
Dětské povlečení Happy Horses
3dílné, na dvoulůžko, oboustranné, na knoflíky, růžové/krémové, 200x200 cm
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Oblíbené
RCR Cristalleria Italiana
Skleničky v sadě
6 ks, 650 ml, na víno
(57)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
122 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(25)
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 9,5 cm, výška 10 cm
(2)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
Premium
-15 % s kódem
Mette Ditmer Denmark
Olejová lampa Aura
Skleněná, ø 10,5 cm, výška 6 cm
(3)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Solvalla
Bílá, papírová, do zásuvky, ø100x25 cm
(3)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Průměr (3)
-15 % s kódem
Markslöjd
Vánoční světelná dekorace Lina
Skleněná, LED, na baterky, ø18x18 cm
(8)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+2
-15 % s kódem
Star Trading
Světelný řetěz Glow
Černý, skleněný, LED, do zásuvky, IP44, délka 360 cm
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
douceur d'intérieur
Prostěradlo Lina
Napínací, na dvoulůžko, bavlněné, světle zelené, 180x200 cm
(4)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+4
+5
+ Rozměry (2)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, světle žluté/fialové, 40x55 cm
(2)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, ve stříbrné barvě
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě modré, 135x200 cm
(116)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
Na prodejně
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Enchanted Twilight
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s hvězdičkami, tmavě zelené, 135x200 cm
(59)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
Oblíbené
Catherine Lansfield
Povlečení Nutcracker
Na jednolůžko, na knoflíky, oboustranné, s ornamentem, tmavě zelené, 135x200 cm
(78)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
-15 % s kódem
RHS
Povlečení Birds In Bloom
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, s potiskem/s květinovým vzorem, zelené, 200x200 cm
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (3)
Premium
-15 % s kódem
sada 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Ručníky v sadě Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, zelené, 40x55 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
365 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
Maximex
Zástěra
2 ks, červená/modrá
(3)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Star Trading
Světelná dekorace Lumiwall
Bílá, kovová, LED, do zásuvky, IP44, 46x1x50 cm
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
Sagaform
Termoláhev Tekla
500 ml, s brčkem, z nerezové oceli, černá
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Sassy B
Povlečení Stripe Tease
Na dvoulůžko, 3dílné, na knoflíky, oboustranné, s pruhy, červené/růžové, 200x200 cm
(9)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
Na prodejně
-15 % s kódem
Gizmo
Sáňkovací talíř Meteor
(1)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
-15 % s kódem
My House
Deka Marble
S beránkem, šedá, 150x200 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Tiseco Home Studio
Deka
Z mikroplyše, šedá, 130x180 cm
(1)
Skladem
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
-15 % s kódem
Oblíbené
Bigso
Organizér Birger Paper Laminate
Zásuvkový, kartonový, 25,5x33,5 cm, výška 14,5 cm
(21)
Skladem
Poslední kousky
620 Kč
s kódem
729 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
+3
+4
-15 % s kódem
Leopold Vienna
Nádoba na led Corvina
Doručíme od 23. 10. 2026
619 Kč
s kódem
728 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
Premium
-15 % s kódem
YAMAZAKI
Organizér Tower
Na psací potřeby, kovový, 9x9 cm, výška 20 cm
(3)
Skladem
Poslední kousky
618 Kč
s kódem
727 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Premium
-15 % s kódem
Bloomingville
Váza Trudy
Ručně malovaná, z kameniny, krémová, 7,5x19 cm, výška 19 cm
(6)
Skladem
Poslední kousky
618 Kč
s kódem
727 Kč bez kódu
Do košíku
Do košíku
další varianty
Na prodejně
Premium
Blomus
Ručník Caro
Vaflový, bavlněný, bílý, 50x100 cm
(2)
Skladem
Poslední kousek
726 Kč
Do košíku
Do košíku
další varianty
+ Rozměry (2)
-15 % s kódem
sada 6 ks
Roba
Maňásci v sadě
6 ks, látkové, praní v ruce, vhodný věk 3+
(1)
Doručíme od 3. 11. 2026
617 Kč
s kódem
726 Kč bez kódu
121 Kč / ks
Do košíku
Do košíku
1
...
97
98
99
...
241
Načíst další